Олімпіада-2024: результати українців 2 серпня

2158
Олімпійські ігри у Парижі Новина оновлена 02 серпня 2024, 23:08
Олімпійські ігри у Парижі. Фото Getty Images

На Олімпіаді стартували головні зірки збірної України

У п’ятницю, 2 серпня, на Олімпійських іграх у Парижі відбувся сьомий змагальний день. Українці боролися за медалі у кількох видах.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Олімпіаді в Парижі 2 серпня. Українці цього дня змагалися у легкій атлетиці, стрільбі, дзюдо, стрільбі з лука та плаванні.

Результати українців 2 серпня на Олімпіаді-2024

10:00. Стрільба. Пістолет 25 м, кваліфікація, точність (ж) — Олена Костевич не зуміла подолати кваліфікацію.

11:10. Легка атлетика. Метання молота, кваліфікація, група А (ч) — Михайло Кохан пройшов відбір, показавши результат 77,42 м.

11:15. Легка атлетика. Стрибки у висоту, кваліфікація (ж) — Юлія Левченко вилетіла з відбору, не взявши висоту 1,83 м, Ірина Геращенко, Ярослава Магучіх пройшли кваліфікацію.

11.00. Дзюдо, 6-й запуск. 1/16 фіналу, понад 78 кг (ж) — Христина Гоман — Маріт Кампс (Нідерланди) — 0:10.

12:00. Стрибки у воду. Синхронний трамплін 3 м, фінал (ч) — Олег Колодій та Данило Коновалов посіли 7 місце.

12:06. Академічне веслування. Двійки парні л/в, фінальний заїзд (ч) — Ігор Хмара, Станіслав Ковальов посіли 5-е місце у втішному фіналі Б.

17:40. Веслувальний слалом. Екстрім-слалом, роздільний старт (ж). Вікторія Ус з 26-м результатом кваліфікувалася у перший раунд.

19:15. Легка атлетика. Потрійний стрибок, кваліфікація (ж) — Ольга Корсун не зуміла вийти у фінал, Марина Бех-Романчук пройшла кваліфікацію.

20:10. Легка атлетика. Естафета 4х400м, раунд 1 (мікст) — Україна не пройшла у фінал.

21:10. Легка атлетика. Штовхання ядра, кваліфікація (ч) — Роман Кокошко не пройшов у фінал.

22:36. Бокс. Чвертьфінали, до 80 кг (ч) – Олександр Хижняк переміг Вандерлея Де Соузу Перейру (Бразилія) одноголосним рішенням суддів.

Нагадаємо, збірна України виграла дві медалі на Іграх у Парижі. Першу медаль Україні принесла фехтувальниця Ольга Харлан, а другу — стрілець Сергій Куліш.