Потрібен лише один засіб: як провести чорніння шин авто у домашніх умовах

Читать на русском
Автор
2630
Чорніння шин авто можна зробити вдома
Чорніння шин авто можна зробити вдома. Фото telegraf.com.ua

Воно може покращити не лише зовнішній вигляд авто, а й його безпеку та ефективність

Зміна зимових шин на літні є важливим кроком для підтримки безпеки та ефективності автомобіля. Проте, не менш важливою процедурою для водіїв є чорніння шин, адже воно також впливає на стан поїздки

"Телеграф" зібрав для водіїв поради, як провести чорніння шин у домашніх умовах. Зазначимо, що для цього не знадобляться якісь дорогі засоби.

Чому чорніння шин — важливо

Чорніння шин — це процедура нанесення спеціального засобу на бічні стінки шин для відновлення їхнього зовнішнього вигляду та захисту від шкідливих ультрафіолетових променів та інших агентів навколишнього середовища. Ця процедура також може допомогти зменшити ризик пошкодження шин і підвищити їхню тривалість служби.

Яка процедура чорніння шин

  • Почніть з мийки шин та обережного видалення будь-яких брудних або пилових частин. Це допоможе забезпечити краще прилягання чорнільного засобу і покращити його ефективність.
  • Нанесіть засіб на шину за допомогою аплікатора або губки.
  • Після нанесення залиште засіб просочитися в шини на кілька хвилин, а потім використовуйте чисту тканину для видалення надлишків. Це допоможе підвищити блиск і вигляд шин.
  • Дайте засобу повністю висохнути перед тим, як виїхати на дорогу. Це забезпечить, що засіб належним чином проникне в матеріал шин та залишиться на них.

Який засіб підійде

Провести процедуру чорнінні шин можна досить бюджетним засобом — лимонною кислотою. Вона продається практично у всіх продуктових магазинах та відрізняється своєю дешевизною. Кількість лимонної кислоти, необхідної для почорніння, залежатиме в першу чергу від розміру коліс. Також важливе значення має стан покришок.

Принцип роботи розчину полягає в тому, що лимонна кислота роз'їдає шар бруду, внаслідок чого шина стає більш чорною. Однак для досягнення максимального ефекту потрібна наявність великої кількості лимонної кислоти. Чим більше, тим краще і швидше вдасться видалити шар бруду з шини.

Отже, чорніння шин — це важлива процедура для підтримки безпеки та ефективності автомобіля. Правильно проведена процедура може захистити шини від шкідливого впливу навколишнього середовища та підвищити їхню тривалість служби. Пам'ятайте, що регулярне чорніння шин може не лише зробити ваш автомобіль привабливішим, але й забезпечити вашу безпеку на дорозі.

Раніше "Телеграф" зібрав перелік із 12 елементів авто, які потрібно періодично перевіряти. Регулярна перевірка машини допоможе не так часто ремонтувати її.