В Україні помітили дуже рідкісний мотоцикл Tornado Sachs, якому уже 65 років (фото)

Читать на русском
Автор
556
Мотоцикл Tornado Sachs 502 1960
Мотоцикл Tornado Sachs 502 1960. Фото Roma Urraco

Це справжнісінька капсула часу

В Україні помітили справді рідкісний екземпляр мотоцикла Tornado Sachs 502 1960 року випуску. Незважаючи на те, що йому уже майже 65 років, деякі елементи виглядають майже як нові.

Відповідні фото опублікував у Фейсбуці відомий поціновувач капсул часу Roma Urraco. Автоблогер повідомляє, що це один такий мопед в Україні.

Що відомо про мотоцикл Tornado Sachs 502

Tornado Sachs 502, випущений у 1960 році, є одним із представників мотоциклів того часу, що був відомий своєю надійністю та простотою в експлуатації. Tornado — це бренд, який був популярним у 1950-х і 1960-х роках, особливо в Європі.

Sachs 502 використовував двигун німецького виробництва, який також відомий своєю надійністю. Цей двигун мав об'єм близько 50 кубічних сантиметрів і був досить потужним для свого часу, що дозволяло мотоциклу досягати непоганих швидкостей для свого класу.

Дизайн Tornado Sachs 502 був типовим для мотоциклів того періоду: він мав класичну конструкцію з двома колесами, рамою і сидінням для одного пасажира. Цей мотоцикл був часто використовуваний для щоденних поїздок у місті, а також для відпочинку за межами міста. А зараз модель викликає захоплення серед колекціонерів та ентузіастів вінтажних мотоциклів, які цінують її історичну цінність та стиль.

Раніше "Телеграф" розповідав про ще одну капсулу часу в Україні. Це Lexus 2007 року випуску перламутрового кольору.