Авто до 5000 доларів в Україні: п'ять варіантів для тих, хто шукає надійний автомобіль за розумну ціну

Читать на русском
Автор
1690
Авторинок
Авторинок. Фото Auto ria

П'ять доступних моделей від різних виробників на вторинному ринку

У час економічної невизначеності та чимраз вищих цін на нові автомобілі, вторинний ринок стає все більш привабливим для українських покупців. Він пропонує широкий вибір транспортних засобів, які можуть задовольнити різноманітні потреби та бюджети.

На українському ринку вживаних автомобілів представлено багатий доступних моделей для тих, хто шукає надійний транспорт за помірну ціну. Розглянемо кілька цікавих пропозицій до 5000 дол. та не старших за 15 років, які можуть зацікавити потенційних покупців.

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo 2012 року випуску пропонується за 4 600 дол. Цей компактний хетчбек оснащений бензиновим двигуном об'ємом 1.6 літра та автоматичною коробкою передач. Також встановлено ГБО. Автомобіль має пробіг 320 тис.км та знаходиться у Києві. Polo відомий своєю надійністю та економічністю, що робить його привабливим варіантом для міських поїздок.

Nissan Almera

За 5000 дол можна придбати Nissan Almera 2012 року. Цей седан має 1.6-літровий бензиновий двигун та механічну коробку передач. З пробігом 150 тисяч кілометрів. Almera славиться просторим салоном та комфортною їздою, що робить її гарним вибором для сімейного використання. Комфортний і зручний, дуже економічний. Салон доглянутий і не затертий. Величезний багажник як для седана. Автомобіль знаходиться у Києві.

Geely Emgrand 7

Geely Emgrand 7 (EC7) 2013 року пропонується за 4700 дол. Цей китайський седан оснащений 1.8-літровим бензиновим двигуном та варіативною коробкою передач. Автомобіль має пробіг 150 тисяч кілометрів. Emgrand 7 привертає увагу своїм стильним дизайном та багатим оснащенням за доступну ціну.

Renault Fluence

Renault Fluence 2011 року виставлений на продаж за 4850 дол. Цей елегантний седан оснащений 1.46-літровим дизельним двигуном та механічною коробкою передач. З пробігом 350 тисяч кілометрів та розходом пального до 5 літрів на 100 км. Автомобіль знаходиться в Києві. Fluence відомий своїм комфортом, просторим салоном та економічністю, що робить його привабливим варіантом для тих, хто шукає баланс між стилем та практичністю.

Citroen C4

Citroen C4 2010 року пропонується за 4490 дол. Цей стильний хетчбек має 1.6-літровий бензиновий двигун та ручну коробку передач, також встановлено ГБО. Автомобіль має пробіг 280 тисяч кілометрів та знаходиться у Києві. C4 вирізняється оригінальним дизайном, комфортною підвіскою та багатим оснащенням, що робить його цікавим вибором для тих, хто цінує французький шарм та технології.

Кожен з цих автомобілів має свої переваги та особливості, які можуть відповідати різним потребам та бюджетам покупців. При виборі вживаного автомобіля важливо звернути увагу на технічний стан, історію обслуговування та провести ретельний огляд перед покупкою. Ці моделі демонструють, що на вторинному ринку України можна знайти якісні та надійні автомобілі за доступною ціною.

Раніше "Телеграф" давав підбірку варіантів для тих, кому потрібна робоча машина. Ці авто можна придбати до 3500 дол.