Як виглядають та чим займаються дружини Буданова, Подоляка, Кулеби та Федорова: фото та відео
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 877
![Ким є насправді дружини відомих українців](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/b/fb/1005a982-926ce098476a3203904f53b0ac921fbb.jpg?v=9851_1)
Недарма існує вираз, що за кожним сильним чоловіком стоїть сильна жінка
Кирило Буданов, Михайло Подоляк, Дмитро Кулеба, Михайло Федоров та Олександр Сирський – від цих чоловіків на ключових державних посадах зараз дуже багато залежить. Ці чоловіки приймають важкі рішення, діють в умовах неймовірної напруги й відповідальності. Їх успіх залежить не лише від професійності, а й від підтримки їхніх дружин.
Тож, як виглядають та чим займають дружини відомих українців? "Телеграф" вирішив дізнатися подробиці та розповісти їх своїм читачам.
МАРІАННА БУДАНОВА
дружина начальника ГУР України Кирила Буданова
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/56/7ba714c3-9825877ae2ba0d43d9233e659e190561.jpg?v=7953_1)
Пара познайомилася напередодні подій Майдану. Мирного буття вони майже не застали. Маріанна тричі бачила чоловіка пораненим. За освітою вона психолог. З 2015 по 2017 рік займалася волонтерською діяльністю в Головному військовому шпиталі столиці. Буданова дуже публічна особа. Вона три роки тому навіть балотувалася до Київської міськради та давала інтерв'ю. У 2021 році вона стала радницею мера Києва з питань запобігання корупції та продовжує працювати. З першого дня повномасштабного вторгнення залишалася у столиці.
АНАСТАСІЯ ФЕДОРОВА
дружина міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/f7/09b109e1-c4ebc9398cfdbafc981a340ab314df72.jpg?v=7995_1)
Їхні стосунки зародилися ще у студентські роки. У пари є донечка Марія.
Дружина міністра Анастасія спочатку викладала англійську мову для IT-спеціалістів. Коли переїхала до Києва, заснувала свій бренд жіночого одягу. З початком повномасштабної війни половину прибутку вона віддає на потреби ЗСУ.
Окрім того, Анастасія веде телеграм-канал Ukrainenow, де іноземними мовами розповідає про ситуацію в Україні. Анастасія допомагає чоловікові, зокрема, бореться із російською пропагандою в інформпросторі.
МАРІЯ ДАМАСКІНА
дружина радника ОП Михайла Подоляка
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/64/7e0fee7f-7889e31e2ef3a36d309ab0a7f91bf64b.jpg?v=8056_1)
Про неї світ дізнався з постів самого Подоляка присвячених дружині. Вона готельєр, ресторатор, медіаексперт, тревелер та член асоціації індустрії гостинності України.
ТАМАРА ХАРЧЕНКО
дружина головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/bd/43f13447-fbc7537ee44b029800ec5874413a9bd9.png?v=8186_1)
Про неї відомо не дуже багато. Вона працює у Державній фіскальній службі України головним інспектором. У подружжя є двоє синів – Олександр і Антон.
СВІТЛАНА ПАВЕЛЕЦЬКА
дружина міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/ed/d7bd1a1c-5831c7d44d86a185b284753b1c30aedf.jpeg?v=8232_1)
Світлана Павелецька піарниця, співзасновниця видавництва "Книголав".
Раніше "Телеграф" розповідав, які зіркові українські пари розлучилися у 2022 році.