Молода дружина Віктора Павліка схвилювала ситуацією в сім'ї: "Непростий період"
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![У Катерини та Віктора Павліка сімейна ідилія](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/ec/396abe18-f2564f671de30a80b2bf1a4ddd843ec0.jpg?v=5006_1)
29-річна Катерина Павлік зауважила що попереду в них відповідальний час
Популярна українська блогерка, дружина Народного артиста України Віктора Павліка — Катерина Павлік (в дівоцтві — Реп'яхова), схвилювала своїх підписників у соцмережі. 29-річна дівчина анонсувала новину про важкий період у зірковій родині.
У суботу увечері, 6 квітня, Катерина опублікувала в сторіс Інстаграму допис, в якому написала таке повідомлення для своїх шанувальників: "Попереду важливий, відповідальний, непростий період життя для нашої сім'ї". Також блогерка додала, що детальніше про все розповість у понеділок, 8 квітня.
Нагадаємо, що в грудні минулого року Катерина Павлік виклала фото чоловіка під крапельницею. З'ясувалось, що у 58-річного Віктора Павліка стався гіпертонічний, не ускладнений криз.
![катерина павлік](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/43/93bd2111-675d35274f6f6c1f335b340a7786d434.png?v=5544_1)
До слова, український виконавець планував восени 2023 року зробити операцію на серці, але так цього і не зробив. "І наразі з віком один з клапанів вийшов з ладу, не виконує свою функцію. І треба ставити штучний клапан", — писала у липні дружина співака.
Раніше блогерка Катерина Павлік розповіла, як судилася з рідним батьком. 29-річна дівчина, яка сама є мамою, не спілкується з чоловіком.