"Краще б я не повернулася з полону": легендарна "Пташка" відповіла на хейт у соцмережах, українці відреагували
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 18024
![Катерина Поліщук](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/1/b1/9b1c4484-8ca35b6addd92d5b6ad6a1a48a04cb11.jpg?v=1071_1)
Все розпочалось через коментар нібито дружини військового
Відома парамедикиня Катерина Поліщук з псевдонімом "Пташка", яка раніше закликала українців не розводити суперечки, відповіла на хейт в свою адресу. Після коментарю користувачки Tanya в соцмережі TikTok про те, що "Пташка" набрала вагу, Поліщук написала емоційний допис.
Вона зазначала, що за все життя не стикалась з такою кількістю хейту, як за останні півтора року. Допис "Пташка" опублікувала в Facebook.
"Рознесло. Товста. Не пташка. Бройлер. Савченко. Жирна.
Дякую за підтримку, вдячність і повагу до дій. Дякую за те, що не знаєте і чверті моєї історії…
Я не герой. Я людина. Не я з себе зробила героя. А ви. Не я зробила себе популярною. Не я постила свої фото з цинічними молитвами, щоб потім казати: а ми ж за тебе молились. Ми молились, а ти поправилась. А ти не відповідаєш нашому ідеалу. Не тих підтримуєш. Не так воюєш. Не те говориш. Не такі погляди. Не така зовнішність. Не таке волосся. Не така Пташка", — написала Поліщук.
Вона зізналась, що багато людей відмовились від спілкування з нею. Зокрема і її побратими з "Азовсталі". Причиною тому стала її медійність.
"Я не хочу повертатись. Мені нема куди повертатись. Пробачте всі, хто підтримує мене. Але я хочу залишитись під землею Донбасу. За півтора року я вислухала більше, ніж за все життя. І я щиро не знаю, чим я заслужила це. Краще б і справді не повернулась з полону. Тільки маму шкода", — написала "Пташка".
![Допис Катерини Поліщук Пташки](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/62/a60979bb-3916553ac52aeae9b64c659c2373c622.png?v=0747_1)
Коментатори підтримали парамедикиню. Вони написали їй у соцмережах слова підтримки та побажали не звертати уваги на хейтерів. А деякі відмітили, що це може бути справа рук російських ботів.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/86/7cb69622-312c65992822063771b5da38007d7860.png?v=0861_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/c6/5bd33047-17462c821f1dacaa55d36410b8dfbc63.png?v=0905_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/9d/970cce14-5ffa919ca7890ed6c771d5a900a869db.png?v=0926_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/08/10412227-c9f559c336b0a3becd5feab19ee43084.png?v=0950_1)
Раніше "Телеграф" писав про хейт проти "Пташки" через те, що вона підтримала Зеленського. Одна з викладачок відомого вишу прокоментувала зовнішність парамедикині. За це їй пригрозили звільненням. Інформація про неї вже видалена зі сторінки університету.