Григорій Козловський привітав з національним рекордом вихованців футбольної Академії "Рух"

Читать на русском
Автор
Григорій Козловський - почесний президент і засновник ФК "Рух" (Львів) Новина оновлена 26 квітня 2024, 12:13
Григорій Козловський - почесний президент і засновник ФК "Рух" (Львів). Фото ФК Рух

Юні футболісти Академії "Рух", засновником якої є відомий львівський бізнесмен та меценат Григорій Козловський встановили національний рекорд України, здійснивши наймасовіше набивання футбольного м’яча головою.

Спортсмени мали три спроби, аби вписати себе в історію рекордів. Умови вимагали того, аби 126 дітей одночасно жонглювали м’ячем на голові на полі клубної Академії.

Григорій Козловський розповів, що вихованці Академії "Рух" є дуже талановитими, тому було прийнято рішення це продемонструвати.

"Для Академії дуже важливо дати шанс дітям проявити себе. В Україні дуже багато талановитих дітей з хорошими фізіологічними даними, просто не завжди у них є можливість показати свої вміння та таланти. Академія "Руху" — це шанс розкрити свій талант та перша сходинка до професійного футболу. І я пишаюся тим, що сьогодні українська молодь не словом, а ділом довела, що має талант", — додав Григорій Козловський.

Очільниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова зізналася, що номінацію для рекорду обирали досить довго, бо хотілось зібрати якомога більше учасників події. Головна ідея — встановити масовий рекорд із залученням юних футболістів. Вибір зупинили на набиванні м’яча головою, адже раніше подібних рекордів не встановлювали, що додавало і складнощів, і цікавості.

"Я побачила, з яким ентузіазмом вихованці Академії "Рух" взялися до справи, як старались і раділи, коли все вдалось. Це було дуже приємно", – зазначила Вєтрова.

Зрештою до книги рекордів України з найкращим результатом увійшло одночасне набивання м’яча головою протягом відведеного їм часу за участю 113 вихованців Академії "Рух".

"Всі діти дуже позитивно відреагували на таку ідею та із задоволенням погодились реалізувати її. Зокрема, такі події дуже об’єднують хлопців та є цікавим досвідом для них. Щиро вітаю всіх з новим рекордом! Це заслуга всієї команди "жовто-чорних", як юних спортсменів так і їх тренерів. Саме у такі моменти розумієш, що ми рухаємось правильним шляхом! Що наші гравці здатні на нові рекорди, і головне показують сильну та якісну гру. Також маємо ще одне досягнення — "Рух" став наймолодшою командою світу з понад професійних 60 ліг. Я дуже радий, що футбольна академія "Рух" виховує майбутніх зірочок, які стануть гордістю цієї країни!" — резюмував Григорій Петрович Козловський.