"Місія миру триває": в Угорщині заінтригували заявою щодо України

Читать на русском
Автор
1581
Петер Сійярто Новина оновлена 07 липня 2024, 15:53
Петер Сійярто. Фото Колаж "Телеграфу"

Угорський міністр не розкрив деталей

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив, що наступного тижня відбудуться "мирні кроки" щодо України. Він також порадив "провоєнним" політикам "пристебнути паски".

Про це йдеться у його повідомленні у Facebook. Воно було присвячене першому тижню головування Угорщини у Європейському Союзі.

"Угорський уряд працює, а провоєнні політики можуть пристебнути паски безпеки. Сьогодні неділя, значить завершився перший тиждень головування Угорщини в ЄС, а також засідання уряду. Тепер кожен може бути впевнений, що наступні шість місяців будуть миротворчою місією, щоб нарешті був мир у нашому регіоні", — написав Сійярто.

Також він заявив, що цього тижня в Європі "провоєнні" політики нібито критикували прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана за зустріч з російським диктатором Володимиром Путіним. За словами міністра, такі кроки не хвилюють Угорщину.

"Ці нападки нас не стримують і не бентежать. Місія миру триває і навіть стає сильнішою, тому я прошу європейських політиків, які підтримують війну, пристебніть ремені та стежте за оновленнями наступного тижня", — наголосив Сійярто.

Варто зазначити, що напередодні в інтерв’ю швейцарському тижневику Die Weltwoche Орбан анонсував "несподівані зустрічі", які можуть відбутися наступного тижня. Водночас він не уточнив, з ким планує зустрітись.

Раніше "Телеграф" розповідав, що сказали Орбан та Путін за підсумками своїх переговорів у Москві. Путін прийняв Орбана у Кремлі та розпочав зустріч зі згадки про ультиматум для України. Угорський лідер виступив із закликом зупинити вогонь.