Український канал покаже польську інтерпретацію серіалу "Свати"
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 2526
![Польська версія серіалу "Свати"](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/b/7a/c92d9d56-18d1dee901b64f818da62ed7e8c837ab.webp?v=6640_1)
Прем'єра відбудеться 3 лютого на телеканалі "1+1 Україна"
Свати — український комедійний телесеріал, вироблений в Україні студією "Квартал 95" із залученням російських акторів. Ще у 2021 році Польща викупила цю франшизу "Кварталу". А раніше ми розповідали, що у Росії знімуть новий сезон "Сватів" без українських акторів.
На цей час оприлюднили два сезони польських "Сватів". Цим поділилася українська журналістка та політтехнологиня Марина Данилюк-Ярмолаєва у своїй сторінці у Facebook, поділившись анонсом серіалу.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/48/8898fb5f-1cd4d884ff242c3bd55d38125b801482.jpg?v=7173_1)
В Україні "Свати" транслювали з 2006 року. Було відзнято 7 сезонів, які стали улюбленими серед українців. Однак у 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення, російські актори, що знімалися у серіалі, підтримали війну Росії проти України. Саме це і стало поштовхом до того, що українці перестали дивитися цей серіал та він зник з екранів.
В польській адаптації, як і оригінальній версії, розповідається про дві зовсім різні сім’ї. В них різне виховання, освіта, світобачення, спосіб життя і методи виховання. Однак їх об’єднує внучка, яку вони однаково люблять. У польській версії онуку звати Мая, її батьки — Аня та Матеуш. Батьки Ані — Вацлав та Кристина Гонсіор живуть у селищі, а сім’я Матеуша Івона та Єжи Квятковські — у великому місті.
Така новина неабияк розчарувала українців і в коментарях під постом журналістки вони почали критикувати таку прем’єру.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/3b/c8acbd16-cdb8785be59fcb54b26911046a7f23bd.jpg?v=6787_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/57/7701fcb0-5a99849562be3312a61e42d7c311d575.jpg?v=6797_1)
Раніше "Телеграф" розповідав, що не так з серіалом "Встигнути до 30". У цьому проєкті висміяли українське місто.