![Потап підтримав Настю](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/b/9c/d8b2093f-310deec0ddc5cfee9aa4fea501e2d9cb.jpg?v=3556_1)
Чимало юзерів назвали пісню Moloko "повною маячнею"
Українську співачку Настю Каменських захейтили після після виходу провокативного кліпу Moloko. У своєму фотоблозі артистка записала відеоролик, у якому підспівувала та підтанцьовувала під власну композицію.
Український репер та продюсер Потап публічно підтримав співачку Настю Каменських після виходу її нової пісні. Під публікацією в Instagram він залишив короткий коментар: "Це буде суперхіт".
![Настя Каменських](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/b1/fe26e415-70ecddb0e64906b204e74eb543d5cb14.jpeg?v=2998_1)
Чимало юзерів назвали пісню "повною маячнею" та були здивовані рядкам пісні, де співається про молоко: "Що? Супер? Молоко? Серйозно?", "Беруть сумніви".
![Настя Каменських](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/be/8b66324b-b5a21bdf83f0e9ad763cff511e68bbe3.jpeg?v=3110_1)
На критику репер різко відповів: "Немає сумнівів", "Пісня запалює!", "Трек в яблучко!".
![Настя Каменських](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/91/b3377d22-a5ec8230ab79f605f3655b27f611b91d.png?v=3383_1)
Попри хейт деяким фанам пісня все ж сподобалася, вони підкреслили, що новинка Насті дуже запальна та нагадує латиноамериканський контент. Фанати наголосили, що Настя сама вирішує, що їй співати, а що ні.
Раніше "Телеграф" розповідав, що Потап виступив у проросійському клубі в Німеччині, куди приїжджають співаки з країни-агресорки. Артист виконував чимало російськомовних композицій гуртів "Потап і Настя", "Врємя і Стекло" та Mozgi.