Співачка Даша Суворова розповіла, як ставиться до мобілізації жінок
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 672
![Співачка Даша Суворова](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/d/d6/fc404e0f-dd251bb8ea1328f26dc27ebb5a2a5d6d.jpg?v=2778_1)
Співачка, яка родом з Бахмута, не приховує, що важко переживає сьогоднішні події
Нещодавно лідер "Культурного десанту" Коля Сєрга жорстко пройшовся по питаннях мобілізації блогерів. А українська співачка Даша Суворова висловилася щодо теми жіночої мобілізації.
Артистка запевнила, що морально до такого кроку не готова. В інтерв'ю виданню "Фокус" артистка наголосила, що на війні може трапитися будь-що, відповідно такі важливі кроки, пов’язані з війною, — це питання, яке не вирішується раптово.
Співачка, яка родом з Бахмута, не приховує, що важко переживає сьогоднішні події. Вона запевняє, що ніколи не забуде запах рідного міста.
![Даша Суворова](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/84/af508d80-5e80ca35cae54ae3c5906e5ed5f63842.jpg?v=2342_1)
"Я думаю, що кожен має робити те, що він вміє найкраще. Я сподіваюся, що зараз немає гострої потреби в жіночій мобілізації, але під час війни можливо все. Такого кроку я не виключаю, хоча ментально я поки що не готова до цього. Але час покаже", — сказала Даша.
Суворова їздить з концертами для наших військових, а також відвідує поранених у госпіталях. Вона говорить, що такі зустрічі є для неї доволі емоційними та надовго залишають слід у її пам'яті.
Додамо, що в перші місяці вторгнення Суворова виїжджала до Франції, де мешкала в Парижі. Згодом вона повернулася на Батьківщину.
Раніше "Телеграф" писав, що Коля Сєрга розповідав, як його поміняла війна. Нещодавно артист сказав "ні" мові агресора, він регулярно удосконалює знання української.