"Безхарактерний бездар": Медведєв програв Сіннеру у фіналі Australian Open і нарвався на "підтримку" з РФ (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 1060
![Медведєв — Сіннер](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/7/1d/fbd9316e-c617e1b5714c22abb46af90c6715c1d7.jpg?v=8579_1)
Вирішальна гра тривала 5 сетів
У неділю, 28 січня, у Мельбурні відбувся фінал Відкритого чемпіонату Австралії-2024 у чоловічому одиночному розряді. Напередодні на Australian Open розіграли титул жінки.
У вирішальному поєдинку за титул 22-річний італієць Яннік Сіннер (№4 ATP) здобув вольову перемогу над 27-річним нейтральним спортсменом із РФ Данилом Медведєвим (№3 ATP). Про це повідомляє "Телеграф".
П’ятисетовий трилер завершився з рахунком 3:6, 3:6, 6:4, 6:4, 6:3 на користь італійця. Це була 10-та очна зустріч тенісистів. Примітно, що італієць виграв 4 останні матчі після програшу перших 6. Додамо, що Данило програв лише 2 рази, ведучи по партіях з рахунком 2:0. Обидва рази – у фіналах Australian Open проти Рафаеля Надаля та Сіннера.
Повний відеоогляд матчу:
Зазначимо, італієць у 1/2 фіналу вибив серба Новака Джоковича. Яннік виграв свій перший трофей "Великого Шлему", раніше найкращим результатом італійця був вихід у півфінал на "Вімблдоні-2023".
Цікаво, що російські користувачі розкритикували Медведєва за безхарактерність. Замість слів підтримки росіянина облили брудом.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/d4/f75b6319-b79ddaf6c64c699490b6d4dddbad3d41.jpg?v=9532_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/02/2bbe567a-e9e64463b75d81e1f88e74557bbf3023.jpg?v=9532_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/4c/097d3b45-44c79588c5ab0aab909e1a92d521f4cd.jpg?v=9532_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/5f/43dd94a1-2ef369e8729e6b184a512ec3411ea5fe.jpg?v=9532_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/c6/fd158047-2254ab165fb7bc5f36c18867ec5ddc69.jpg?v=9532_1)
Нагадаємо, українські тенісистки чудово виступили у Мельбурні. Даяна Ястремська дійшла до півфіналу, а Людмила Кіченок грала у парному фіналі.