"Ман Сіті" обіграв "Копенгаген" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (відео)

twitter.com/ManCity

Гра завершилась із рахунком 1:3.

У столиці Данії Копенгагені завершився перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому "Копенгаген" приймав на своєму полі англійський "Манчестер Сіті".

Гра завершилася перемогою гостьової команди з рахунком 1:3, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У першому таймі команди забили три голи. незважаючи на помітну перевагу гостей, данці по ходу гри зуміли зрівняти рахунок. Рахунок у грі вже на 10-й хвилині відкрив Кевін де Брюйне, швидко втіливши перевагу гостей у результат на табло — 0:1. Але на 34-й хвилині Магнус Маттсон зрівняв результат.

Тим не менш, на перерву гості пішли ведучи в рахунку завдяки голу Бернарду Сілви в доданий арбітром час на 45+1 хвилині. У другому таймі гра трохи заспокоїлася і гості швидше могли збільшити перевагу, ніж дозволити данській команді зрівняти рахунок. А на 90+3хв. Фоден збільшив перевагу гостей. У підсумку "містяни" довели матч до перемоги — 1:3.

Гра у відповідь відбудеться в Манчестері, через три тижні, 7 березня.

Раніше повідомлялося, що УЄФА хоче змінити єврокубки до невпізнання.