"Вогонь!" Відома українська спортсменка блиснула стрункими ніжками (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Дар'я Білодід](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/5/59/0a17d5ad-d04546e47508b78d262d35ca65233595.jpg?v=8857_2)
Спортсменка частенько радує підписників гарячими знімками
Відома українська дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор у Токіо Дар’я Білодід поділилася з шанувальниками відвертими фото. Спортсменка має модельну зовнішність, через що її часто запрошують на зйомки.
Цього разу "Анаконда" (прізвисько українки) похвалилася довгими ніжками в Instagram. Українка зазначила, що дані фото було зроблено кілька місяців тому. Білодід знялася в чорному жакеті, доповнивши свій образ туфлями на шпильці, стильними окулярами та золотими прикрасами.
"Саме час виставити фотографії зі зйомки,яка була два місяці тому назад", — підписала пост спортсменка, опублікувавши гарячі кадри з фотосесії.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/9c/2d090a7b-13ee5831caf80392ca3d0b180ba489cb.jpg?v=9689_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/14/2d579f24-1b0ea84222dbb61e060f828ebbc1e14e.jpg?v=9694_1)
![Дар'я Білодід показала свій образ для фотосесії](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/15/f155a6a5-32cfa8310e644ff394a3049c37b8815f.jpg?v=9700_1)
Знімки всього за кілька годин зібрали кілька тисяч водобайок та десятки захоплених коментарів. "Вау", "Красиві ніжки", "Зірочка", "Нереальна", "Вогонь", "Елегантна" "Красуня", "Струнка" — пишуть користувачі в мережі.
Нагадаємо, після Олімпіади в Токіо Білодід піднялася у вазі й тепер успішно виступає у категорії до 57 кг. До речі, торік Дар'я засвітила обручку на безіменному пальці.