Увімкнув російську музику і відмовлявся розмовляти українською: нахабного водія таксі уже покарали

Читать на русском
Автор
3134
Черговий скандал в таксі Новина оновлена 25 квітня 2024, 15:56
Черговий скандал в таксі. Фото freepik.com

Водій на зауваження не реагував

У Києві відбулась конфліктна ситуація між пасажиром та водієм таксі Bolt. За словами пасажира, працівник таксі поводив себе не відповідно до українського законодавства.

Частина такого відео потрапила в Інтернет. Зокрема, у ролику, який опублікували в одному зі столичних телеграм-каналів, описується ця конфліктна ситуація.

Конфлікт з таксистом: подробиці

За словами автора допису, водій таксі майже всю дорогу клацав на своїй мобілці, так ще й слухав російську музику. На зауваження він реагував також російською мовою, переходити на українську відмовлявся. На прохання пасажира казав, що це не громадський транспорт, тому тут такі вимоги не діють.

В кінці поїздки, коли таксист помітив, що пасажир знімає його на відео, він почав погрожувати. "Тебе викрасти, чи що?" — сказав він.

Нагадаємо, що це уже не перший конфліктний випадок, пов’язаний з таксистами цієї мережі. Нещодавно пасажир таксі звинуватив водія в неадекватній поведінці. Зокрема, він казав, що у таксиста є ніж і він був агресивно налаштованим.

У компанії Bolt відреагували на інформацію. Зокрема, представники мережі таксі надіслали звернення з таким текстом:

"Ми глибоко стурбовані неприпустимими діями водія, які суперечать правилам компанії Bolt. До акаунту водія вже було вжито всіх необхідних заходів. У таких випадках зазвичай, ми блокуємо водіїв на платформі.

Компанія Bolt регулярно інформує водіїв щодо обмеження використання музичного супроводу без згоди пасажирів, а також повного утримання від відтворення музики будь-яких російських виконавців і нагадує, що згідно статті 30 Закону України №2704-VIII "Про забезпечення функціонування української мови як державної", обслуговування клієнтів компаніями повинно відбуватися державною мовою.

Коли компанія Bolt з’явилась в Україні, ми відразу ж почали вести комунікацію державною мовою. Наші повідомлення для користувачів і водіїв, повідомлення розсилки складаються українською мовою. Цією ж мовою компанія комунікує і в соціальних мережах, а також з представниками медіа", — йдеться у повідомленні.

Раніше "Телеграф" також писав про те, як розпізнати неадекватного таксиста. Є кілька характерних ознак.