Директор Миколаївського аеропорту продовжує отримувати чималу зарплату: "повітряні ворота" знищили ще два роки тому
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 519
![Миколаївський аеропорт](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/7b/ce09f2de-823cb8a901d93120c048d7d1ad3197b0.jpg?v=4960_1)
Будівля термінала перетворилася на руїну
Миколаївський аеропорт припинив свою роботу після початку широкомасштабного вторгнення Росії та був майже зруйнований під час боїв з російськими окупантами в березні 2022 року. Попри це, деякі співробітники аеропорту продовжують отримували чималу заробітну плату.
Як з'ясував "Телеграф", в.о. генерального директора комунального підприємства "Миколаївський міжнародний аеропорт" отримав за минулий рік зарплату у понад 600 тисяч гривень. Зазначимо, що ним є Берко Володимир Михайлович.
Згідно з декларацією Берко, яку він подав у березні 2024 року, за 2023 рік він отримав 667 135 гривень заробітної плати. Крім того, минулого року він отримав 83 810 гривень пенсії.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/e7/0feb5e64-2cb0c28bfa6db8bd403beaffbd515e7d.jpg?v=4949_1)
Як відомо, на початку березня 2022 року на території "Миколаївського міжнародного аеропорту" відбувалися бої між Збройними силами України та російськими окупантами, які намагалися прорватися до міста. Зрештою Силам оборони вдалося відбити атаки ворога і не дати йому зайняти позиції на території аеропорту.
Проте в ході боїв аеропорт зазнав численних обстрілів з боку російських військ. В результаті цього об'єкт був фактично знищений.
Раніше "Телеграф" повідомляв, що в.о. директора комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" Олександр Коняхін отримав за 2023 рік зарплату у понад мільйон гривень.