Ніякий не Мурманськ: Злата Огнєвіч показала "найголосніший доказ" народження в Україні (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 807
![Злата Огнєвіч народилася у Кривому Розі](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/31/f896a065-99e2f60519a3914ac2e308333537431e.jpg?v=9363_2)
38-річна співачка - уродженка саме українського міста
Відома виконавиця Злата Огнєвіч народилась не в Росії, як вважали багато українців, в тому числі найвідданіші шанувальники 38- річної зірки. Насправді Огнєвіч, яка отримала при народженні ім'я Інна Леонідівна Бордюг, є уродженкою Кривого Рогу.
Про це вона заявила у сторіс Інстаграму. "Перебирала речі та знайшла найголосніший доказ, де я народилася. Вікіпедія — бреше, навіть вже не знаю, як на них вплинути", — поскаржилась артистка.
За словами Злати, її записали в російському Мурманську тільки тому, що там її батько проходив службу на підводному човні, але народилася співачка саме у Кривому Розі, що розташований в Дніпропетровській області.
![злата огнєвіч](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/ce/8398c976-ee1b69a570b6d50df05984624b15ccee.png?v=0728_1)
![злата огнєвіч](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/c7/442c3cae-5e1c39da43d7c769630f65bd85366c72.png?v=0728_1)
Як доказ, Огнєвіч продемонструвала монету з написом російською мовою "Родившемуся на Днепропетровщине" ("Народженому на Дніпропетровщині"). За словами зірки, їх давали народженим діткам на згадку. "Точніше, їх можна було замовити при бажанні. Дякую, мама й тато", — доповнила співачка.
Також Злата Огнєвіч зазначила, що після народження батьки назвали її Інною. Проте з дитинства майбутня зірка українського шоубізнесу говорила, що змінить ім'я, коли виросте.
![монета](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/c7/216185b4-10543eb79b560e30691a1757e85cec7d.jpg?v=0728_1)
Нагадаємо, що у 5 років Злата Огнєвіч переїхала до кримського Судака, де і почала займатися музикою. У віці 18 років вона вступила до Київського інституту музики ім. Р. Глієра, де успішно завершила навчання за спеціальністю "джазовий вокал". Вона була учасницею латин-бенду та виступала як вокалістка у Державному ансамблі пісні і танцю Збройних Сил України.
Раніше повідомлялось, що співачка Слава Камінська обурила українців піснею про "красівого русского мужа". Пізніше виконавиця розсекретила національність свого теперішнього бойфренда.