Школяр із Бучі став переможцем одразу кількох престижних міжнародних конкурсів (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 898
![Іван Супруненко](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/f/80/c1e02692-4d6c82035b0f136d49b65bd9a2dfc80f.jpg?v=2295_1)
Хлопчик відвідує музичну школу та грає на фортепіано
Учень Бучанської дитячої школи мистецтв Іван Супруненко взяв участь одразу у двох престижних музичних конкурсах "World of talents" та "Алея зірок України". У кожному з них талановитий піаніст здобув перемогу.
Хлопчик не перестає демонструвати високі навички гри на клавішних та підкорює все нові та нові вершини. Про перемоги юного дарування розповіли в офіційному Телеграм-каналі Бучанської міської ради.
Так, Іван Супруненко грає на фортепіано та давно захоплюється музикою. Він учень фортепіанного відділу Бучанської дитячої школи мистецтв імені Левка Ревуцького. Нещодавно хлопець взяв участь у конкурсі мистецтв "World of talents", де йому вдалося завоювати титул лауреата І ступеня.
Також Іван став учасником двотурового музичного конкурсу серед піаністів "Алея зірок України". І тут хлопчик підкорив журі своїм талантом та посів І місце.
Хлопчик отримав пам’ятні кубки та грамоти.
"Вітаємо Івана та його викладачку Ірину Мельничук з перемогами! Бажаємо творчої наснаги та нових успіхів", — написали представники Бучанської міськради в соцмережі.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/62/fccef7fd-f247e390dcb21bac5eae6f5ff726c624.jpg?v=2477_1)
Для довідки: WORLD OF TALENTS – це міжнародний очно/заочний фестиваль-конкурс для артистів та музикантів, метою якого є підтримка творчо обдарованих дітей, талановитої молоді та дорослих.
Всеукраїнський конкурс "Алея Зірок України | Alley of Stars" відкритий також і для іноземних учасників. На Алею Зірок запрошуються таланти всіх мистецтв, будь-якого віку та рівня майстерності.
Раніше "Телеграф" розповідав про те, що студентка із Києва представить Україну на престижному конкурсі краси. Відстоюватиме честь України на заході в Мумбаї юна уродженка Київської області Софія Шамія, яка раніше стала переможницею конкурсу "Міс Україна 2023".