"Буде важка боротьба в нашій групі": Ребров оцінив результати жеребкування Ліги націй

Читать на русском
Автор
Ребров передбачає дуже важку боротьбу в групі
Ребров передбачає дуже важку боротьбу в групі. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Тренер нагадав, що наразі ми очікуємо плей-оф відбору Євро-2024.

Головний тренер національної збірної України з футболу Сергій Ребров прокоментував результати жеребкування Ліги націй-2024/2025. Наша команда потрапила до однієї групи із Чехією, Албанією та Грузією.

У своєму коментарі Ребров нагадав, щр наразі перед командою стоїть інше, не менш складне завдання, повідомляє УАФ:

"Насправді, я нічого не очікував від жеребкування Ліги націй, оскільки зараз ми очікуємо плей-оф відбору Євро-2024. Після ігор плей-оф ми будемо збирати інформацію про всі ці команди. Зараз, вважаю, повинні сконцентруватися на підготовці до березневих іспитів.

Я дуже багато дивився Чехію та Албанію, менше — Грузію. Албанці показують міцний футбол, заслужили право грати на Євро. Як і чехи, а також грузини, які гратимуть у плей-оф відбору. Упевнений, що буде важка боротьба в нашій групі", — відзначив тренер.

Стосовно найближчих матчів, тренер збірної відзначив: "Так, зараз ми сконцентровані на підготовці до плей-оф. Але я вважаю, що Ліга націй — важливий турнір. Усі команди мають можливість потрапити на Євро через неї. Раніше проводилися товариські зустрічі, а зараз кожна збірна проводить більш відповідальні поєдинки.

Чи буде на кону стояти повернення до Ліги А? Так", -підсумувавСергій Ребров.

А що стосується участі в Конгресі УЄФА, віце-президент УАФ відзначив: "Я там був як тренер національної збірної. Я підтримав Андрія Миколайовича, мені сподобався Конгрес, усе пройшло так, як і було заплановано.

Що стосується роботи українських команд на зимових зборах, то для мене було цікаво, як для віце-президента УАФ, подивитися на всі колективи, наскільки в мене вистачало часу. Я переглядав не тільки кандидатів до збірної, а й підготовку всіх команд. Важливо, щоб ми добре провели другу частину чемпіонату України. Тому я туди їздив не лише як тренер національної збірної", — сказав Ребров.

Раніше повідомлялось, що у "Дніпрі-1" звинуватили Реброва у корупції в збірній України

Матеріал опублікований українською мовою — читати мовою оригіналу