"Прощавай, Малайзія": українська спортсменка показала фігуру у бікіні (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Анжеліка Терлюга](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/48/2ce226b6-fff40453d11fed92ca6baffa0858f480.jpg?v=4473_2)
Спортсменка відпочила після скандального чемпіонату світу
Українська каратистка, срібна призерка Олімпійських ігор у Токіо Анжеліка Терлюга, яка завершила минулий сезон номером один у своїй ваговій категорії (до 55 кг), відпочила в Малайзії. Своїми враженнями українка поділилася у соцмережах.
Про свою подорож до Азії Анжеліка розповіла у своєму блозі в Instagram. Каратистка, прощаючись із Малайзією, поділилася гарячим фото у рожевому бікіні.
"Прощавай, Малайзія", — підписала знімок Анжеліка. Фото менш ніж за добу зібрало кілька тисяч вподобайок та десятки захоплених коментарів.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/89/3b358032-0afe238a4d094c225ddf38e27fecf89d.jpg?v=4326_1)
![Анжеліка Терлюга у Малайзії](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/b1/9a2610d3-512b59dd7600a66f13512b6c03b34b1b.jpg?v=4322_1)
Примітно, що 31-річна Терлюга незадоволена своєю формою. Спортсменка публічно пообіцяла "привести себе у форму найближчим часом". При цьому користувачі вважають, що Анжеліка має ідеальну фігуру.
Нагадаємо, на чемпіонаті світу з карате-2023 стався скандал за участю українки. У півфіналі Терлюга перемогла представницю Болгарії Івет Горанову (14-11), проте болгари протестували через проблеми з таймером, а організатори вирішили "відновити" дуель з рахунку 5:4 на користь Івет. Горанова, уникаючи бою, виграла поєдинок із рахунком 6:4. Після цього Анжеліка жорстко звернулася до організаторів. До речі, на Європейських іграх-2023 Терлюга перемогла Горанову у битві за "золото".