"Реал Сосьєдад" — ПСЖ: відео голів

ПСЖ — "Реал Сосьєдад" Новина оновлена 06 березня 2024, 00:14
ПСЖ — "Реал Сосьєдад". Фото instagram.com/psg

Парижани пройшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів

У вівторок, 5 березня, іспанський "Реал Сосьєдад" приймав французький ПСЖ у рамках гри-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24. Перша зустріч між командами завершилася перемогою парижан із рахунком 2:0.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу "Реал Сосьєдад" — ПСЖ. Поєдинок відбувся у Сан-Себастьяні на стадіоні "Аноета" та завершився мінімальною перемогою гостей з рахунком 2:1.

"Реал Сосьєдад" — ПСЖ — 1:2

Матч завершено

89 хв. ГОЛ!!!! Марино забиває перший гол "Реал Сосьєдаду" у ворота ПСЖ за два матчі.

79 хв. Ще один удар впритул і м'яч знову потрапляє прямо в Доннаруму.

76 хв. Зубіменді втрачає шикарний момент, пробивши набагато вище воріт Доннаруми.

70 хв. Траоре потенційно небезпечно бив із дальньої дистанції, але м'яч пройшов набагато вище воріт.

67 хв. Кілька моментів поспіль створив "Реал Сосьєдад". Пізно "прокинулися" господарі поля.

63 хв. Гол "Реал Сосьєдаду"? Ні, суддя не зараховує м'яч, забитий із положення поза грою…

Другий гол Мбаппе

56 хв. ГОЛЛЛЛ!!! Мбаппе пробіг флангом і ударом повз голкіпера вразив сітку воріт господарів поля

53 хв. Другий тайм також починається атаками ПСЖ. Поки що повна перевага гостьової команди

Другий тайм розпочався

Перерва

45 хв. Таке дуже небезпечно пробив — м'яч пролетів поруч зі штангою воріт Доннаруми

44 хв. Небезпечний кутовий парижан, але Реміро впевнено справляється з м'ячем.

36 хв. Одна з небагатьох атак "Реал Сосьєдаду" розбивається о відмінну гру воротаря ПСЖ Доннаруми.

29 хв. Реміро своєю блискавичною реакцією рятує господарів поля від другого голу після удару Мбаппе

18 хв. Порвалася сітка воріт після удару Мбаппе, пауза в грі.

15 хв. ГОЛ!!! Мбаппе з кута штрафного відмінно вирізав м'яч у дальній кут воріт господарів поля.

Перший гол Мбаппе

9 хв. Мбаппе прострілював на Барколя, але той влучив у воратаря. Небезпечний момент у ПСЖ.

5 хв. Перший удар Мбаппе у матчі — вище воріт.

2 хв. Траоре намагався небезпечно пробити по воротах, але… не влучив у площину. Ба більше, отримав пошкодження плеча.

Матч розпочався

Стартові склади на гру:

Французький суперклуб після домашньої перемоги виглядає явним фаворитом протистояння, проте в Іспанії "Реал Сосьєдад" цілком може зробити диво і пройти парижан. Однак у них значно більше проблем на внутрішній арені — команда знаходиться поза зоною єврокубків. Водночас ПСЖ впевнено лідирує у Лізі 1 і може спокійно проводити ротацію, граючи на кількох фронтах.

Відеоогляд першого матчу між ПСЖ та "Реалом Сосьєдад"

Нагадаємо, ПСЖ в основному раунді Ліги чемпіонів потрапив до "групи смерті" з "Боруссією" Дортмунд, "Міланом" та Ньюкаслом. Підопічні Луїса Енріке були навіть на межі вильоту з головного єврокубка, але все ж таки зуміли зайняти друге місце у квартеті при скандальному суддівстві.