656
"Реал" — "Лейпциг" Новина оновлена 07 березня 2024, 00:20
"Реал" — "Лейпциг". Фото instagram.com/realmadrid

Велика гра пройшла у Мадриді

У середу, 6 березня, іспанський "Реал" зіграв проти німецького РБ "Лейпциг" у рамках гри-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24. У першій зустрічі Вершкові здобули гостьову перемогу з рахунком 1:0.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу "Реал" — "Лейпциг". Поєдинок пройшов в Мадриді (Іспанія) на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" й завершився нічиєю з рахунком 1:1.

"Реал" — "Лейпциг" — 1:1

Матч завершено

80 хв. Ще один небезпечний момент у "Лейпцига" — Хендріск потужно б'є з дальньої дистанції прямо в руки Луніну.

74 хв. Продовжує атакувати "Лейпциг". Шешко дуже небезпечно пробив — Лунін на місці.

68 хв. ГОЛЛЛ!!! Ольмо! Замкнув навіс із флангу і вдарив головою повз воротаря. Лунін безсилий.

Гол "Лейпцига"

65 хв. ГОЛЛЛ!!! Вінісіус! З подачі Джуда Беллінгема відзначився лідер атак "Реала" і відкрив рахунок у матчі.

Гол "Реала"

60 хв. Небезпечна атака "Реала" завершується порушенням в атаці на підступах до штрафного "Лейпцига".

55 хв. Вінісіус отримує жовту картку за грубу гру в центрі поля. Можна сказати, на рівному місці.

49 хв. Ольмо пробив зі штрафного із забійної дистанції — м'яч влучив у голову одному із захисників "Реала".

Другий тайм розпочався.

Перший тайм завершено. Перерва.

41 хв. Ще один удар Хаві Сімонса, Лунін знову демонструє відмінну реакцію.

38 хв. Хаві Сімонс завдає потужного удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучає в захисників "Реала" і йде на кутовий.

26 хв. Беллінгем пробиває з дуже небезпечної позиції — Орбан вибиває м'яч на кутовий.

18 хв. Ольмо не зміг як слід прийняти м'яч і вдарити по воротах "Реала" в потенційно небезпечному моменті.

12 хв. Перший небезпечний момент "Реала" — удар Вініссіуса, м'яч летить повз ворота.

10 хв. Шешко пробив — відмінний сейв Луніна. Щоправда, суддя визначив "поза грою", але для впевненості Андрія сейв зайвим точно не буде.

7 хв. "Лейпциг" від самого початку забрав контроль над м'ячем, але створити хоча б один більш-менш небезпечний момент поки що не може.

Матч розпочався

Стартові склади на гру:

"Реал" підходить до гри як однозначний фаворит, попри невпевнену гру в Ла Лізі та останній поєдинок з "Лейпцигом", в якому Королівський клуб відскочив від поразки завдяки феноменальній грі воротаря збірної України Андрія Луніна. Проте "Лейпцигу" у гостях буде дуже важко виправити становище у 2-матчевому протистоянні. Німецькій команді необхідно як мінімум забити на один гол більше, щоб довести гру до серії пенальті.

Раніше повідомлялося, що "Реал" не зміг обіграти "Валенсію" у скандальній грі Ла Ліги — 2:2. Вершкові продовжують лідирувати у чемпіонаті Іспанії. РБ "Лейпциг" у свою чергу в останньому поєдинку розгромив "Бохум" (4:1). Червоні бики йдуть п’ятими у Бундеслізі.