Олімпіада-2024: результати українців 4 серпня

4604
Олімпійські ігри Новина оновлена 04 серпня 2024, 23:39
Олімпійські ігри. Фото НОК України

Світова рекордсменка з України принесла Україні друге "золото"

У неділю, 4 серпня, на Олімпійських іграх у Парижі відбувся дев’ятий ігровий день. Українці боролися за медалі у кількох видах.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Олімпіаді в Парижі 4 серпня. Українці цього дня змагалися у легкій атлетиці, стрільбі, велогонках, гребному слаломі, спортивній гімнастиці, боксі

Результати українців 4 серпня на Олімпіаді-2024

10:00. Стрільба. Скорострільний пістолет 25 м, раунд 1 (ч) — Павло Коростильов із 3-м результатом вийшов у фінал, Максим Городинець закінчив свої виступи на турнірі з 8 результатом.

10:30. Стрільба. Скіт, кваліфікація, день 2(ж) — Ірина Маловичко не зуміла подолати відбір, посівши 24 місце за підсумками двох днів кваліфікації.

12:45. Легка атлетика. Метання молота, кваліфікація, група В (ж) — Ірина Климець не зуміла подолати відбір.

13:35. Легка атлетика. 400 м с/б, раунд 1(ж) — Анна Рижикова і Вікторія Ткачук не зуміли потрапити до фіналу. На них чекають втішні забіги, через які також можна пройти відбір.

15:00. Шосейні велогонки. Групові перегони (ж) — Юлія Бірюкова посіла 67 місце.

17:24. Спортивна гімнастика. Опорний стрибок, фінал (ч) — Ігор Радівілов посів 8-е місце, Назар Чепурний — шостий.

17:45. Веслувальний слалом. Екстрім-слалом, кваліфікація (ж) — Вікторія Ус вийшла у фінальний змагальний день.

18:22. Бокс. Півфінал, до 80 кг (ч) – Олександр Хижняк переміг Арлена Лопеса (Куба) роздільним рішенням суддів

20:05. Легка атлетика. 400 м, раунд 1 (ч) — Олександр Погорілко пробився у втішний забіг.

20:55. Легка атлетика. Стрибки у висоту, фінал (ж) — Ярослава Магучіх виграла "золото", Ірина Геращенко — "бронзу".

21:30. Легка атлетика. Метання молота, фінал (ч) — Михайло Кохан завоював "бронзу".

Нагадаємо, за підсумками восьми ігрових днів на Олімпіаді-2024 українці зуміли виграти три медалі. Першу нагороду Україні принесла шаблістка Ольга Харлан, а другу – стрілець Сергій Куліш. Крім того, українські фехтувальники виграли "золото" у команді.