1175
"Марсель" — "Шахтар"
"Марсель" — "Шахтар". Фото ФК Шахтар

Гірники провели гру-відповідь на виїзді

У четвер, 22 лютого, донецький "Шахтар" зіграв матч-відповідь проти французького "Марселя" в рамках стикового раунду Ліги Європи УЄФА сезону 2023/24. Перший поєдинок, який проходив у Гамбурзі (Німеччина), завершився з рахунком 2:2.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу "Марсель" — "Шахтар". Гра відбулася у Марселі (Франція) на "Стад-де-Марсель" та завершилася поразкою Гірників з рахунком 1:3.

"Марсель" — "Шахтар" — 3:1

Матч закінчено.

5 хвилин додано до матчу.

81 хв. Гол! Жоффрі Кондогбіа забиває.

79 хв. Ракицький зі стандарту пробив у руки Лопесу.

77 хв. Судаков заробив перспективний штрафний.

74 хв. Гол! Ісмаїла Сарр забиває після провалу оборони Гірників.

58 хв. Матвієнко отримав попередження.

54 хв. Мумбанья пробив з "другого поверху" просто в руки Різнику.

53 хв. Клосс погрожував воротам Гірників із середньої дистанції — дуже близько до гола.

51 хв. Конопля після подачі кутового пробив поряд зі штангою.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+4 хв. Аріт з меж штрафного майданчика завдав удару вище воріт.

45+2 хв. Егіналду головою пробив у руки Лопесу.

45 хв. Егіналду заробив гірчичник.

36 хв. Сікан з гострого кута пальнув повз ворота.

34 хв. Різник знову на висоті — Мбемба головою погрожував воротам донеччан.

28 хв. Різник спіймав м'яч після удару з гострого кута у виконанні Клосса.

27 хв. Різник рятує після гарматного пострілу від Кондогбіа.

26 хв. Удар Мерлена із вбивчої позиції заблоковано.

23 хв. Гол! Обамеянг забиває, втікши на побачення з кіпером.

17 хв. Жиго отримав попередження.

12 хв. Гол! Судаков реалізував "вирок".

11 хв. Пенальті! Егіналдо заробив 11-метровий.

8 хв. Лопес робить сейв після пострілу Сікана з близької дистанції.

6 хв. Жиго погрожував воротам Гірників з "другого поверху" — вище воріт.

1 хв. Егіналду пробив з меж штрафного майданчика — м'яч рикошетом від захисника відлетів на кутовий.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

"Марсель": Лопес, Мерлен, Мбемба, Жіго, Мейте, Клосс, Кондогбія, Аріт, Унаї, Обамеянг, Мумбанья.

"Шахтар": Різник, Степаненко, Егіналду, Судаков, Зубков, Сікан, Азаров, Бондаренко, Матвієнко, Конопля, Ракіцький.

Другу гру між французами та українцями розсудить німецька бригада арбітрів на чолі з Тобіасом Штілером. Переможець 2-матчевого протистояння вийде у 1/8 фіналу. Жеребкування цієї стадії єврокубка пройде 23 лютого.

Поєдинок покажуть в Україні у прямому ефірі. До речі, на думку букмекерів, до наступного раунду другого за силою єврокубка вийде саме французька команда. Фахівці віддають перевагу Провансальцям, попри зміну тренерського штабу в команді. За два дні до гри "Олімпік" офіційно оголосив про припинення співпраці з італійцем Дженнаро Гаттузо, а на його місце прийшов французький фахівець Жан-Луї Гассет.

Нагадаємо, "Шахтар" розпочинав єврокубкову кампанію 2023/24 у Лізі чемпіонів, проте на груповій стадії головного єврокубка посів 3-е місце та вилетів у плей-оф Ліги Європи. У ЛЧ донеччани (9 очок) випередили "Антверпен" (3), поступившись лише "Барселоні" (12) та "Порту" (12). "Марсель" (11 очок), у свою чергу, посів 2-е місце на груповій стадії ЛЄ, Французький клуб випередив "Аякс" (5) та АЕК (4), поступившись лідерством лише англійському "Брайтону" (13).