Костюк програла свій найбільший фінал у кар'єрі, заробивши понад 3 млн грн (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 805
![Марта Костюк — Кеті Бултер](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/2/38/4bdeba0c-a26794efcb7601d6f6caf15f94c11382.jpg?v=8923_1)
Українка могла виграти свій найбільший трофей у тенісі
У неділю, 3 березня, українська тенісистка Марта Костюк (WTA 34) провела фінальний поєдинок на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго (США) проти британки Кеті Бултер (WTA 49). Напередодні українка вперше обіграла тенісистку із топ-5 світового рейтингу.
Вирішальний поєдинок завершився з рахунком 7:5, 2:6, 2:6 на користь британки. Про це повідомляє "Телеграф". Тенісистки зустрічалися між собою вперше. Для обох це був дебютний фінал на турнірах WTA 500.
За свій виступ у Сан-Дієго Марта заробила $87,665 (близько 3,3 млн грн) призових та 325 рейтингових очок. В оновленому рейтингу WTA українка підніметься на дві позиції.
![Статистика матчу Марта Костюк — Кеті Бултер](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/97/eb10d38a-92bf9637cfe0c74266ace2ad5cbce971.jpg?v=9143_1)
![Статистика матчу Марта Костюк — Кеті Бултер](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/a5/c2dc3dd2-72e3fb31e92fd7aaf2714c1fe1b72a5b.jpg?v=9148_1)
Костюк у Сан-Дієго розпочала з перемоги над американкою Енн Лі (№167), після чого переграла австралійку Тайлу Престон (№153) та нейтральну спортсменку з РФ Анастасію Павлюченкову (№25 WTA).
Зазначимо, у березні минулого року Марта виграла свій перший турнір WTA 250 в Остіні.
Нагадаємо, Костюк непогано проявила себе на Australian Open-2024, дійшовши чвертьфіналу Турніру Великого Шлему. За свій виступ у Мельбурні Марта заробила близько 400 тисяч доларів.