"Ман Юнайтед" — "Ліверпуль": відео голів у матчі Кубка Англії

4048
"Манчестер Юнайтед" — "Ліверпуль" Новина оновлена 17 березня 2024, 20:23
"Манчестер Юнайтед" — "Ліверпуль". Фото twitter.com/EmiratesFACup

Класичне англійське дербі пройшло у Манчестері

У неділю, 17 березня, англійські гранди "Манчестер Юнайтед" та "Ліверпуль" зіграли чвертьфінальний поєдинок Кубка Англії сезону 2023/24. Напередодні мерсисайдці дали бій "Ман Сіті".

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу МЮ — "Ліверпуль". Зустріч відбулася на стадіоні "Олд Траффорд" у Манчестері та завершилася з рахунком 4:3 на користь господарів за підсумками овертаймів.

"Ман Юнайтед" — "Ліверпуль" — 4:3

Матч закінчено.

120+1 хв. Гол! Амад Діалло забиває!

112 хв. Гол! Рашфорд забиває.

Почався другий овертайм.

Завершився перший екстратайм.

105 хв. Гол! Гарві Еліотт забиває!

101 хв. Лінделеф з гострого кута пробив у сітку воріт із зовнішнього боку.

92 хв. Антоні пробив у дальній кут — поряд зі штангою.

Почався перший овертайм.

Другий тайм закінчено.

90+4 хв. Рашфорд не реалізував вихід віч-на-віч.

87 хв. Гол! Антоні забиває.

76 хв. Онана впіймав м'яч після удару-навісу Салаха.

74 хв. МЮ має великі проблеми у другому таймі, команда не може наблизитися до штрафного гостей.

65 хв. Онана в котячому стрибку впіймав м'яч після хитрого удару Салаха.

63 хв. Онана рятує ворота після удару Нуньєса з близької дистанції.

60 хв. Макаллістер зі штрафного ледь не влучив у "дев'ятку" — дуже близько до гола.

56 хв. Собослаї розрядив свою гармату здалеку — Онана перевів на кутовий.

54 хв. Нуньєс з кількох метрів пальнув повз ворота.

48 хв. Онана врятував після удару Нуньєса з нульового кута.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+2 хв. Гол! Салах забиває.

44 хв. Гол! Алексіс Макаллістер забиває.

37 хв. Ватару Ендо забиває, триває перевірка VAR. Гол не зараховано через офсайд.

36 хв. Онана відповідає блискучим сейвом після пострілу Луїса Діаса.

30 хв. Онана врятував після удару з льоту у виконанні Собослаї.

23 хв. Бруну Фернандеш зважився на удар зі штрафного з гострого кута — повз ворота.

18 хв. Гомес завдав удару з кута штрафного майданчика — дуже неточно.

14 хв. Робертсон пробив з меж штрафного майданчика — вище воріт.

10 хв. Гол! Скотт Мактоміней забив, зігравши на добиванні.

9 хв. Салах пробив у дотик із гострого кута — м'яч пролетів поряд зі штангою.

4 хв. Келлехер робить суперсейв після потужного пострілу Рашфорда.

2 хв. — Ван-Бісака пробив надто слабко після блискучої комбінації МЮ — Келлехер на місці.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

МЮ хоч і грає вдома, а "Ліверпуль" має великі проблеми зі складом через травми, але фахівці вважають саме гостей беззаперечними фаворитами зустрічі. "Ліверпуль" продовжує боротьбу за требл, правда, виступаючи в Лізі Європи (другий за силою єврокубок). А ось манчестерський клуб веде боротьбу лише на двох фронтах: АПЛ, КА. У першості Англії манкуніанці, схоже, боротимуться за місце у Лізі чемпіонів, а єдиним їх варіантом зачепитися трофей цього року — це перемогти в Кубку Англії. Водночас мерсисайдці вже виграли Кубок ліги й продовжують боротьбу за АПЛ, КА і ЛЄ.

Напередодні "Телеграф" повідомляв, де переглянути гру "Ман Юнайтед" — "Ліверпуль" в Україні, а також розповідав про букмекерські розклади перед зустріччю.

Нагадаємо, у фіналі Кубка ліги "Ліверпуль" переміг "Челсі" Михайла Мудрика. Додамо, що після закінчення сезону Червоні залишаться без головного тренера.