У Буковелі відбувся чемпіонат України з волейболу на снігу (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 759
![Чемпіонат України з волейболу на снігу пройшов у Буковелі](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/49/727748a0-7f5488b58521e65c2846e51bf0b1349e.jpg?v=9502_1)
Зимовий вид волейболу набирає популярності в Україні
У мальовничому куточку Карпат пройшов чемпіонат України-2024 з волейболу на снігу. Сніговий волейбол або "сніжка" — молодий вид спорту, який з кожним роком стає все популярнішим і популярнішим в Україні.
Перемогу у чоловіків вибороли закарпатські спортсмени. Про це повідомляє facenews. Допомагав у проведенні турніру президент Федерації волейболу України Михайло Мельник, віцепрезидент ФВУ Андрій Лопушанський та Федерація біатлону України.
У чоловіків перемогу відсвяткувала команда Скукіс/Яковлев/Піпта/Феньо, які представляють Сваляву, Королево, Кам’яницю та Ужгород. "Срібло" дісталося команді з Ужгорода (Казаков/Курко/Луговий), а "бронза" команді з Івано-Франківська та Надвірної (Молодій/Павлік/Маркін/Турченяк).
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/6e/03ce5f29-4db2f3b8c2f8b0c1cd94a508251976e3.jpg?v=9845_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/49/57df1355-3015bfd0b39e2f47c5948f7914ca5496.jpg?v=9845_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/80/f0531cf0-332727acd7aff48c2aa27717c1aa380b.jpg?v=9845_1)
У жінок тріумфувало тріо із Хмельницького (Пивовар/Загрубська/Кучерява). Друге місце посіли спортсменки з Мукачева (Говоші/Федорці/Шпаківська/Попінчак). "Бронзу" завоювали ужгородські волейболістки (Скукіс/Терів/Бутко/Шатан).
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/84/da1a814d-3f00199852021b15bde456e26e9e6845.jpg?v=9924_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/d2/4831c1d5-40babf1e874d29d1c98e98f355c69d24.jpg?v=9924_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/41/900f4fe2-416d6e43aac170aeeb4095f333880411.jpg?v=9924_1)
Волейбол на снігу найближчими роками може стати олімпійським видом спорту, а тому розвиток цього виду може допомогти Україні повернути свої позиції у командних іграх на найвищому рівні. На відміну від пляжного волейболу у "сніжку" грають 3 на 3, а не 2 на 2.
Раніше повідомлялося, що чоловіча збірна України з волейболу втратила головного тренера, з яким дійшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи-2023.