2265
"Реал" — "Барселона" Новина оновлена 22 квітня 2024, 11:15
"Реал" — "Барселона". Фото twitter.com/fcbarcelona

Беллінгем забив переможний гол у компенсований час

У неділю, 21 квітня, у рамках центрального поєдинку 32-го туру чемпіонату Іспанії сезону 2023/24 відбулося головне дербі у європейському футболі "Реал" — "Барселона". Напередодні Вершкові забезпечили собі путівку у півфінал Ліги чемпіонів, а ось "Барса" вилетіла з головного єврокубка.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу "Реал" — "Барселона". Зустріч проходила у Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" і завершилась з рахунком 3:2 на користь господарів.

Хроніка матчу "Реал" — "Барселона" — 3:2

Матч закінчено.

90+1 хв. Гол! Беллінгем забиває!

87 хв. Хоселу не забив фактично у порожні ворота, хоча, схоже, був офсайд.

78 хв. Лунін вивів Вінісіуса на ударну позицію — бразилець пальнув у воротаря гостей.

73 хв. Гол! Лукас Васкес зрівнює рахунок.

69 хв. Гол! Лопес забиває!

67 хв. Ферран Торрес не реалізував вихід віч-на-віч.

63 хв. Фермін Лопес невдало завдав удару з лінії штрафного майданчика.

55 хв. "Віні" пробив вище воріт.

50 хв. Беллінгем потужно пробив — тер Стеґен на місці.

46 хв. Лунін рятує після удару Ямаля.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+5 хв. Френкі де Йонг зазнав тяжкого пошкодження, гравця забрали з поля на ношах.

45+1 хв. Гюндоган пальнув зі штрафного — поряд із поперечиною.

44 хв. Модріч пробив із середньої дистанції — тер Стеген тягне.

38 хв. Лунін вдало зіграв на виході кулаками, випередивши Левандовського.

35 хв. Рафінья зі штрафного пробив вище воріт.

28 хв. Лунін з лінії вибиває м'яч. VAR перевірив момент на взяття воріт.

25 хв. Араухо пробив головою після подачі з кутового вище воріт.

18 хв. Гол! Вінісіус забиває з точки!

17 хв. Пенальті! Кубасі збиває Васкеса.

14 хв. Лунін ногами відбиває простріл із правого флангу.

13 хв. Вінісіус пробив головою після подачі Крооса зі штрафного — повз ворота.

8 хв. Вінісіус промазав по воротах із вбивчої позиції.

6 хв. Гол! Андреас Крістенсен забиває після подачі з кутового.

2 хв. Лунін помиляється під пресингом, але каталонці не зуміли зачепитися за м'яч і покарати кіпера за помилку.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

Команди підходять до гри у різному настрої. "Реал" здобув гучну перемогу в Лізі чемпіонів і впевнено лідирує у першості Іспанії. "Барселона", у свою чергу, провалили кампанію, проте у разі перемоги може хоч трохи порадувати вболівальників, які скучили за великими перемогами. На цю мить Королівський клуб випереджає Синьо-гранатових на 8 очок у турнірній таблиці Ла Ліги. До кінця чемпіонату залишилося лише 7 ігор.

Напередодні "Ман Сіті" після поразки від "Реала" обіграв "Челсі" у півфіналі Кубка Англії. До речі, лондонці нещодавно грали у фіналі Кубка ліги.