Олімпіада-2024: результати українців 29 липня

2892
Париж-2024 Новина оновлена 30 липня 2024, 00:15
Париж-2024. Фото facebook.com/olympicua

Синьо-жовті боролись за медалі у деяких видах

У понеділок, 29 липня, на Олімпійських іграх у Парижі відбувся третій змагальний день. Українські атлети виграли першу медаль на Іграх.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Олімпіаді в Парижі 29 липня. Українці цього дня змагалися у стрільбі, дзюдо, настільному тенісі, тенісі, маунтінбайку, гребному слаломі, боксі, фехтуванні та спортивній гімнастиці.

Результати українців 29 липня на Олімпіаді-2024

10:00. Фехтування. Особиста шабля, 1/32 фіналу (ж) — Олена Кравацька — Сауссен Будіаф (Алжир) — (15:8).

10:15. Стрільба. Пневматичний пістолет 10 м, кваліфікація, частина 1 (мікст) — Віктор Банькін/Олена Костевич не зуміли подолати кваліфікаційний бар'єр, посівши 13 місце.

11:25. Фехтування. Особиста шабля, 1/16 фіналу (ж) – Ольга Харлан – Сіхомі Фукусіма (Японія) — 15:9, Аліна Комащук – Джон Хайон (Південна Корея) — 8:15. Олена Кравацька — Місакі Емура (Японія) — 14:15.

15:05 — 1/8 фіналу — Ольга Харлан — Анна Башта (Азербайджан) — 15:6.

16:55 — 1/4 фіналу — Ольга Харлан — Анна Мартон (Угорщина) — 15:7.

20:00 — 1/2 фіналу — Ольга Харлан — Сара Бальцер (Франція) — 7:15.

21:50 — Матч за "бронзу" Ольга Харлан Чой Себін (Південна Корея) — 15:14.

11.00. Дзюдо. 1/16 фіналу, до 57 кг (ж) — Дар’я Білодід — Нера Тібва (Кірибаті) — 10:0. 1/8 фіналу. Дар'я Білодід — Харука Фунакабо (Японія) — 0:10.

12:00. Стрибки у воду. Синхронна вишка 10 м, фінал (ч) — Кірілл Болюх/Олексій Середа завершили свої виступи на п'ятому місці.

13:00. Настільний теніс. Одиночки (чоловіки) — 1/32 фіналу Ярослав Жмуденко — Фань Чженьдун (Китай) — 0:4.

13:00. Теніс. Початок 1-го запуску.

1/16 Даяна Ястремська — Каміла Осоріо (Колумбія) — 6:7,4:6.

1/16 Марта Костюк — Клара Бюрель (Франція) — 7:6, 6:2.

1/16 Людмила Кіченок/Надія Кіченок — Ван Сіньюй/Чжен Сайсай (Китай) — 6:1, 6:4.

1/16 Еліна Світоліна — Джессіка Пегула (США) — 4:6, 6:1, 6:3.

1/16 Марта Костюк/Даяна Ястремська — Магда Лінетт/Аліція Росольська (Польща) — 6:4, 6:1.

15:10. Маунтінбайк. Крос-кантрі (ч) — Олександр Гудима не зумів фінішувати, ставши круговим.

17:50. Бокс. Попередній етап, 1/8 фіналу, понад 92 кг (ч) – Дмитро Ловчинський програв Теремоані Теремоані (Австралія) — КО R1.

18:30. Спортивна гімнастика. Командний фінал (ч) — Олег Верняєв, Ілля Ковтун, Ігор Радівілов, Назар Чепурний та Радомир Стельмах посіли 5 місце.

Нагадаємо, українські спортсмени не зуміли й близько підібратися до медалей 28 липня. Цього дня на Іграх розіграли 13 комплектів нагород.