"Ман Юнайтед" — "Ліверпуль": відео голів

"Ман Юнайтед" — "Ліверпуль" Новина оновлена 07 квітня 2024, 21:07
"Ман Юнайтед" — "Ліверпуль". Фото twitter.com/ManUtd, twitter.com/LFC

МЮ та Ліверпуль зіграли внічию

У неділю, 7 квітня, найтитулованіші клуби Англії зійшлися в класичному англійському дербі в рамках центрального поєдинку 32-го туру АПЛ сезону 2023/24. МЮ минулого туру довелося несолодко після втрати очок у Лондоні в компенсований час.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ман Юнайтед" — "Ліверпуль". Зустріч проходила у Манчестері на легендарній арені "Олд Траффорд" та завершилася з рахунком 2:2.

Хроніка матчу "Ман Юнайтед" — "Ліверпуль" — 2:2

Матч закінчено.

90+7 хв. Антоні завдав удару з меж штрафного майданчика прямо в руки воротареві.

90+4 хв. Луїс Діас з лінії воротарського пробив вище воріт.

7 хвилин додано до гри.

84 хв. Гол! Салах реалізував 11-метровий.

82 хв. Пенальті! Харві Елліотта збили у штрафному майданчику МЮ.

79 хв. Онана відбиває удар Діаса, Салах невдало пробив після добивання.

77 хв. Онана рятує після пострілу Гомеса з рикошетом.

74 хв. Гарначо з метрів 8 пробив прямо у Келлехера.

67 хв. Гол! Коббі Мейну забиває!

63 хв. Робертсон потужно пробив — Каземіро заблокував постріл.

54 хв. Келлехер рятує "Ліверпуль" після удару Рашфорда впритул.

53 хв. Гарначо пробив — трохи вище воріт, але був рикошет.

50 хв. Гол! Бруну Фернандеш забивав ударом із центру поля!

48 хв. Гарматний постріл Нуньєса заблокував захисник.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+1 хв. Нуньєс забіг в офсайд.

42 хв. Далот заблокував удар Діаса із вбивчої позиції.

36 хв. Салах завдав удару з меж штрафного майданчика — вище воріт.

35 хв. Нуньєс пробив здалеку — над поперечиною.

34 хв. Знову Салах — Онана відбиває на кутовий.

33 хв. Онана рятує МЮ після удару з наскоку у виконанні Салаха.

28 хв. Камбвала блискуче грає в обороні, випереджаючи Нуньєса.

23 хв. Гол! Луїс Діас забиває!

18 хв. Знову Собослаї — угорець із 10 метрів промахнувся по воротах.

12 хв. Собослаї пальнув з лінії штрафного майданчика — трохи вище воріт.

11 хв. Салах пробив з льоту – захисник МЮ заблокував.

7 хв. Бредлі жорстко збив Рашфорда – жовта картка.

3 хв. Онана робить сейв після пострілу Собослаї.

2 хв. Гарначо забиває, але робить це в очевидному офсайді.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

Команди підходять до гри із різними цілями. Господарі провалили сезон і мріють лише про попадання в зону Ліги чемпіонів, що зробити дуже складно. "Ліверпуль", у свою чергу, є лідером АПЛ і бореться за чемпіонство. Проте цей поєдинок має принциповий характер, причому вдома манкуніанці цілком можуть обіграти лідера першості.

Нагадаємо, матч "Ман Юнайтед" — "Ліверпуль" відбудеться у Манчестері на стадіоні "Олд Траффорд". Напередодні "Телеграф" повідомляв, де переглянути гру в прямому ефірі в Україні.

Раніше повідомлялося, що "Ліверпуль" виграв перший турнір у сезоні — Кубок Ліги. У фіналі мерсисайдці перемогли "Челсі".