Олімпіада-2024: результати українців 7 серпня

4411
Париж-2024 Новина оновлена 08 серпня 2024, 00:41
Париж-2024. Фото Getty Images, instagram.com/zhanbeleniuk

Главный старт игрового дня — боксерский поединок Александра Хижняка

У середу, 7 серпня, на Олімпійських іграх у Парижі відбувся 12-ігровий день. Українці змагалися за медалі у деяких видах.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Олімпіаді в Парижі 7 серпня. Українці цього дня змагалися у легкій атлетиці, веслувальному спринті, боротьбі, стрибках у висоту та боксі.

Результати українців 7 серпня на Олімпіаді-2024

08:30. Легка атлетика. Ходьба, марафон, змішана естафета — Банзерук/Олянівська посіли 17 місце.

10:30. Веслувальний спринт. Байдарки-одиночки 500 м, кваліфікація (ж) — Марія Повх посіла 4-е місце у кваліфікації та відібралася до чвертьфіналу.

Марія пробилася до півфіналу.

11:05. Легка атлетика. Стрибки у висоту, кваліфікація (ч) – Владислав Лавський і Андрій Проценко не пройшли кваліфікацію, до фіналу вийшов Олег Дорощук.

12:00. Греко-римська, 67 кг, 1/8 фіналу (ч) — Парвіз Насібов — Мате Немеш (Сербія) — 3:2.

Греко-римська, 87 кг, 1/8 фіналу (ч) – Жан Беленюк – Цянь Хайтао (Китай) — 7:1.

1/4 фіналу Парвіз Насібов — Амантур Ісмаїлов (Киргизія) — 7:6.

1/4 фіналу – Жан Беленюк – Нурсултан Турсинов (Казахстан) – 7:3.

12:40 Веслувальний спринт. Каное-одиночки 1000 м, кваліфікація (ч) — Павло Алтухов не зумів прорбитися у півфінал напряму і продовжуватиме боротьбу на турнірі у чвертьфіналі. В 1/4 фіналу українець посів 3 місце та завершив виступи.

16:00. Стрибки у воду. Трамплін 3 м, попередній раунд (ж) — Вікторія Кесар не пробилася до півфіналу змагань.

19:15. 1/2 фіналу Парвіз Насібов – Хасрат Джаваров (Азербайджан) — 3*:3.

19:45. 1/2 фіналу Жан Беленюк – Аліреза Мохмадіпіані (Іран) — 3:3*.

21:50. Вільна боротьба, 50 кг, поєдинок за "бронзу" – Оксана Лівач – Юї Сусакі (Японія) — 0:10.

23:51. Бокс. Фінал, до 80 кг (ч) – Олександр Хижняк – Нурбек Оралбай 3:2.

Нагадаємо, за підсумками 11 змагальних днів на Олімпіаді в Парижі українці зуміли виграти сім медалей. Першу "бронзу" Україні принесла шаблістка Ольга Харлан, а перше "срібло" — стрілець Сергій Куліш. Після цього українські фехтувальники виграли "золото" у команді. Четверту та п’яту нагороду Україні принесли легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, які у секторі для стрибків у висоту зуміли завоювати "золото" та "бронзу" відповідно. Ще одну "бронзу" у легкій атлетиці для Синьо-жовтих завоював метальник молота Михайло Кохан. Ще одне "срібло" виграв гімнаст Ілля Ковтун, який вдало виступив на паралельних брусах.