2129
"Челсі" — "Ман Юнайтед" Новина оновлена 05 квітня 2024, 01:57
"Челсі" — "Ман Юнайтед". Фото twitter.com/ManUtd

Велика гра пройшла у Лондоні

У четвер, 4 квітня, лондонський "Челсі" у рамках центрального поєдинку 31-го туру чемпіонату Англії сезону 2023/24 приймав "Манчестер Юнайтед". До речі, за Синіх навесні успішно виступає вінгер збірної України Михайло Мудрик.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу "Челсі" — "Ман Юнайтед". Зустріч проходила у Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж" й завершилася перемогою "Челсі" з рахунком 4:3.

Хроніка матчу АПЛ "Челсі" — "Ман Юнайтед" — 4:3

Матч закінчено.

90+11 хв. Гол! Палмер забиває!

90+10 хв. Гол! Палмер реалізував 11-метровий.

90+7 хв. Пенальті! Далот збив суперника у чужому штрафному.

8 хвилин додано до гри.

86 хв. "Челсі" починає штурм воріт гостей, поки що невдало.

74 хв. Онана рятує МЮ після удару Палмера зі штрафного.

67 хв. Гол! Гарначо забиває!

59 хв. Онана рятує після пострілу Палмера із середньої дистанції.

58 хв. Каземіро погрожував воротам господарів з другого поверху — трохи вище за ворота.

55 хв. Фернандеш із вбивчої позиції пробив вище воріт.

52 хв. Еванс заблокував постріл Енцо.

48 хв. Магвайр потужно пробив із гострого кута – буде удар від воріт.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+4 хв. Штанга! Галлахер пробив у каркас воріт.

39 хв. Гол! Фернандеш забиває головою.

38 хв. Фернандес потужно пробив із середньої дистанції — Онана відбив перед собою.

37 хв. Фернандеш пальнув здалеку — повз ворота.

34 хв. Гол! Гарначо забиває.

28 хв. Мудрик з гострого кута пробив у сітку із зовнішнього боку.

26 хв. Дісасі пробив головою — трохи вище воріт.

22 хв. Варан заблокував постріл Палмера.

19 хв. Гол! Палмер забиває!

18 хв. Пенальті! Антоні збив Кукурелью у своєму штрафному.

17 хв. Гарначо пробив з льоту в аут.

15 хв. Кукурелья з лінії штрафного пальнув набагато вище воріт.

13 хв. Антоні знову б'є — знову блок і м'яч у руках Петровича.

8 хв. Антоні та Мудрик обмінялися дальніми ударами, українець заробив кутовий.

4 хв. Гол! Конор Галлахер забиває!

1 хв. Антоні пробив з-за меж штрафного майданчика — захист господарів заблокував удар.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

Команди підходять до гри як невдахи сезону, бо ні МЮ, ні "Челсі" і близько не виконали поставлені завдання. Червоні дияволи все ще можуть пробитися до Ліги чемпіонів, а Пенсіонери про це лише мріють. Проте дербі Лондона та Манчестера вже стало класичним для ліги, цей поєдинок є обов’язковим для перегляду для всіх любителів англійського футболу.

Напередодні "Телеграф" повідомляв, де дивитися матч "Челсі" — "Ман Юнайтед" у прямому ефірі в Україні. Крім того, у нас на сайті доступні котирування букмекерів на це протистояння.