Українка Магучіх виграла Євро перед Олімпіадою (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Ярослава Магучіх](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/6/15/3bfce113-92815d7326f8f3a53835dd7fc3eb5156.jpg?v=1844_1)
Українка продовжує збирати нагороди на міжнародних змаганнях
У неділю, 9 червня, на чемпіонаті Європи-2024 з легкої атлетики у Римі (Італія) відбулися фінальні змагання у секторі для стрибків у висоту серед жінок. Це був останній великий турнір у легкій атлетиці перед Олімпіадою-2024 у Парижі.
Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виборола "золото" з результатом 1,99 м. Про це повідомляє "Телеграф".
"Срібло" дісталося представниці Сербії Ангеліні Топич (1,97 м). Ще одна українка Ірина Геращенко посіла третє місце (1,95 м). До речі, обидві представниці України у кваліфікації подолали норматив, показавши результат 1,92 м. Зазначимо, ніколи раніше українки так високо не стрибали на чемпіонатах Європи (найкращий результат належав Магучіх — 1,95 м).
Нагадаємо, Магучіх здобула "срібло" на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, який проходив у Глазго (Шотландія). Крім того, цього року Ярослава перемогла на турнірі International Jump Meeting Cottbus у Німеччині. У міжсезоння українська легкоатлетка оголосила про заручини із сином своєї тренерки.