Олімпіада-2024: результати українців 3 серпня

1936
Олімпійські ігри-2024 Новина оновлена 03 серпня 2024, 23:48
Олімпійські ігри-2024. Фото НОК України

Цього дня Україна поповнила свою скарбничку нагород на Іграх-2024

У суботу, 3 серпня, на Олімпійських іграх у Парижі відбувся восьмий ігровий день. Українські спортсмени боролися за медалі.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Олімпіаді в Парижі 3 серпня. Українці цього дня змагалися у легкій атлетиці, стрільбі, плаванні, велогонках, гребному слаломі, фехтуванні та спортивній гімнастиці.

Результати українців 3 серпня на Олімпіаді-2024

10:00. Стрільба. Скіт, кваліфікація, день 1(ж) Ірина Маловичко посіла 22 місце в перший день кваліфікації.

12:00. Шосейні велогонки. Групові перегони (ч) — Анатолій Будяк посів 66-те місце.

12:30. Плавання. 1500 м вільним стилем, кваліфікація (ч) — Михайло Романчук знявся зі змагань через хворобу.

14.00. Фехтування. Командна шабля, 1/4 фіналу (ж) — Україна — Італія — 45:37.

16.20. 1/2 фіналу (ж) — Україна — Японія — 45:32.

21:00. Фінал (ж) — Україна — Південна Корея — 45:42.

16:30. Веслувальний слалом. Екстрім-слалом (ж) Раунд 1 — Вікторія Ус пробилася до раундів на вибуття.

16:30. Спортивна гімнастика. Вільні вправи, фінал (ч) — Ілля Ковтун посів 4 місце.

18:16. Спортивна гімнастика. Кінь, фінал (ч) — Олег Верняєв став п'ятим.

21:20. Потрійний стрибок, фінал (ж) — Марина Бех-Романчук посіла 11 місце.

Нагадаємо, за підсумками семи ігрових днів на Олімпіаді-2024 українці зуміли виграти дві медалі. Першу нагороду Україні принесла шаблістка Ольга Харлан, а другу – стрілець Сергій Куліш.