Олімпіада-2024: результати українців 8 серпня

3456
Париж-2024 Новина оновлена 09 серпня 2024, 00:29
Париж-2024. Фото Getty Images, НОК України

Український борець Парвіз Насімов завоював медаль у греко-римській боротьбі

У четвер, 8 серпня, на Олімпійських іграх у Парижі відбувся 13-й змагальний день. Українці змагалися за медалі у кількох видах.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Олімпіаді в Парижі 8 серпня. Українці цього дня змагалися у скелелазінні, гребному спринті, боротьбі, п'ятиборстві та важкій атлетиці.

Результати українців 8 серпня на Олімпіаді-2024

11.00. Спортивне скелелазіння. Важкість, півфінал (ж) — Євгенія Казбекова не зуміла потрапити до фіналу змагань.

11:30. Веслувальний спринт. Каное-одиначки 200 м, кваліфікація (ж) — Людмила Лузан не пройшла до 1/2 фіналу напряму, Анастасія Рибачок не зуміла вийти у півфінал напряму, на неї чекає чвертьфінал. Обидві спортсменки вийшли до півфіналу.

12:00. Сучасне п’ятиборство. Особистий залік, фехтування, кваліфікація (ч) – Олександр Товкай посів перше місце в турнірі фехтувальників, Владислав Чекан — 26-й.

12:00. Боротьба. Вільна боротьба, 57 кг, 1/8 фіналу (ж) – Аліна Грушина-Акобія – Ангеліна Лисак (Польща) — 16:13.

1/4 фіналу Аліна Грушина-Акобія — Хелен Маруліс — 4:7.

Боротьба — Вільна боротьба, 86 кг, 1/8 фіналу (ч) — Василь Михайлов — Майлс Назем Амін (Сан-Марино) — 4:7.

12:50. Веслувальний спринт. Байдарки-четвірки 500 м, півфінали (ч) — Україна (Олег Кухарик, Ігор Трунов, Дмитро Даниленко, Іван Семикін) пробилися до фіналу турніру. У фіналі українці посіли 4 місце.

15:30. Сучасне п’ятиборство. Особистий залік, фехтування, кваліфікація (ж) — Валерія Пермикіна стала 28-ою на турнірі.

16:00. Важка атлетика 59 кг (ж) — Каміла Конотоп із результатом 227 кг стала сьомою.

19:15. Боротьба. Греко-римська, 67 кг, фінал (ч) Парвіз Насібов — Саїд Есмаїлі Лейвесі (Іран) — 5:6.

Греко-римська, 87 кг, поєдинок за бронзу (ч) — Жан Беленюк — Аркадиуша Кулиніч — 3:1.

За підсумками 12-ти ігрових днів Олімпіади в Парижі українці зуміли виграти 8 медалей. Першу нагороду Україні принесла шаблістка Ольга Харлан, а другу – стрілець Сергій Куліш. Після цього українські фехтувальники виграли "золото" у команді. Четверту та п’яту нагороду Україні принесли легкоатлетки Ярослава Магучих та Ірина Геращенко, які у секторі для стрибків у висоту зуміли завоювати "золото" та "бронзу" відповідно. Ще одну медаль у легкій атлетиці Синьо-жовтим приніс метальник молота Михайло Кохан. Сьому нагороду виграв гімнаст Ілля Ковтун, який вдало виступив на паралельних брусах. Третю золоту медаль до скарбнички Синьо-жовтих додав боксер Олександр Хижняк.