Без військового квитка в АТБ — зась? Мережею шириться черговий вкид, у маркеті прокоментували
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 4483
![Мережа магазинів АТБ](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/7/71/ca724fc8-cb8fa9c1009450dcde28a30fdf83d717.png?v=4817_1)
Особа автора "шедевра" невідома
Сьогодні, 29 травня, в інтернеті почала ширитися чутка про те, що мережа супермаркетів АТБ з 1 червня нібито забороняє чоловікам від 18 років перебувати у своїх магазинах без військово-облікового документа. Проте це виявилося черговим вкидом.
Журналісти "Телеграфу" зв’язалися з керівництвом одного з магазинів мережі та з’ясували, що їм відомо про фейкове повідомлення.
"Керівництво мережі вже в курсі про ситуацію. Це вкид, жодних подібних обмежень для клієнтів-чоловіків у магазинах АТБ не існує", — підкреслили в мережі.
Відео, скріншот якого розлетівся в інтернеті, походить нібито з Житомира, проте, як це зазвичай і буває в таких ситуаціях, не відомо, хто є автором цього "шедевра".
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/88/1a3739bd-0663d2addbc52ee7b0b24078cf35188f.jpg?v=3772_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/d6/2dfa236e-2d46607f07445a14f0998a02b693ad66.jpg?v=3772_1)
Варто зазначити, що російська пропаганда, у своїх намаганнях посіяти розбрат в українському суспільстві, використовує для цього будь-який привід. Не ведіться на вкиди та фейки, а будь-яку інформацію відфільтровуйте та перевіряйте в різних джерелах.
Нагадаємо, раніше "Телеграф" повідомляв про те, що днями РФ запустила новий фейк, де українці нібито спалюють свої авто після набрання чинності новим законом про мобілізацію. У його рамках для потреб Збройних Сил України зможуть вилучати машини у громадян.