510
"Челсі" — "Ліверпуль"
"Челсі" — "Ліверпуль". Фото twitter.com/Carabao_Cup

"Челсі" Михайла Мудрика програв битву за трофей

У неділю, 25 лютого, "Челсі" та "Ліверпуль" зустрілися у фіналі Кубка англійської ліги. Лондонці пройшли "Мідлсбро" у півфіналі, а мерсісайдці — "Фулгем".

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу "Челсі" — "Ліверпуль". Зустріч відбулася у Лондоні на легендарній арені "Вемблі" і завершилася мінімальною перемогою Червоних — 1:0.

"Челсі" — "Ліверпуль" — 0:1

Матч закінчено.

118 хв. Гол! Вірджіл ван Дейк забиває!

115 хв. Еліотт пробив у штангу, Петрович упорався з добиванням.

111 хв. Келлехер впорався з далеким ударом Мадуеке.

Почався другий овертайм.

Завершився перший овертайм.

99 хв. Еліотт з лінії воротарського пробив повз ворота.

94 хв. Петрович робить суперсейв після удару Деннса зблизька.

Розпочався перший екстратайм.

Другий тайм закінчено.

90+2 хв. Келлехер робить суперсейв після пострілу Нкунку.

90 хв. Мудрик вийшов на заміну.

86 хв. Галлахер із вбивчої позиції пальнув трохи вище воріт.

85 хв. Галлахер не реалізував вихід віч-на-віч.

82 хв. Попередження для Конате.

80 хв. Гомес пробив у руки Петровичу.

76 хв. Штанга! Галлагер завдав удару в каркас воріт.

70 хв. Гакпо завдав гарматного удару — вище воріт.

60 хв. Вірджіл Ван Дейк забиває. Йде перевірка VAR. Гол скасовано.

58 хв. Петрович рятує після пострілу Еліотта.

56 хв. Палмер пробив повз ворота.

47 хв. Ватару Ендо пальнув з льоту — повз ворота.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено.

45+3 хв. Гравці поштовхалися на "брівці". Жовта для Бредлі та Чілвелла.

45 хв. Бредлі пробив у захисника із вбивчої позиції.

40 хв. Штанга! Гакпо головою пробив у каркас воріт.

32 хв. Стерлінг забиває, але був офсайд, рахує арбітр. VAR підтвердив положення поза грою.

26 хв. Раян Гравенберх травмувався, буде перша заміна у "Ліверпуля", на поле вийшов Джо Гомес.

21 хв. Келлехер робить суперсейв після удару Палмера впритул.

14 хв. Петрович відбиває м'яч після пострілів Макалістера та Діаса.

13 хв. Густо пробив з льоту з-за меж штрафного майданчика — Келлехер на місці.

9 хв. Петрович робить сейв після удару Діаса головою.

5 хв. Неспішний початок, футболісти "Челсі" катають м'яч упоперек із використанням воротаря.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

Команда Михайла Мудрика невдало виступає у чемпіонаті Англії, займаючи лише 10-те місце у турнірній таблиці, тому перемога в Кубку — пріоритет для Маурісіо Почеттіно. "Червоні" також хочуть поповнити колекцію трофеїв. До речі, саме "Ліверпуль" є рекордсменом за кількістю Кубків ліг (9), у "Челсі" — 5.

Додамо, що у півфіналі турніру "Челсі" обіграв "Міддлсбро" (0:1, 6:1), а "Ліверпуль" впорався з "Фулгемом" (2:1, 1:1).

Раніше "Телеграф" повідомляв, де дивитися гру "Челсі" — "Ліверпуль" у прямому ефірі в Україні. До речі, букмекери не змогли виділити однозначного фаворита в цьому протистоянні.