"Ман Сіті" — "Арсенал": найкращі моменти матчу АПЛ (відео)

2262
Хосеп Гвардіола та Мікель Артета Новина оновлена 31 березня 2024, 22:29
Хосеп Гвардіола та Мікель Артета. Фото arsenal.com

Англійські гранди ведуть боротьбу за чемпіонство

У неділю, 31 березня, чинні чемпіони АПЛ у рамках центрального поєдинку 30-го туру англійської першості сезону 2023/24 приймали лондонських Канонірів. До речі, обидві команди пробилися у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу "Манчестер Сіті" — "Арсенал". Зустріч відбулася у Манчестері на стадіоні "Етіхад" і завершилася з рахунком 0:0.

Хроніка матчу АПЛ "Ман Сіті" — "Арсенал" — 0:0

Матч закінчено.

90+2 хв. Холанд пробив головою після подачі з кутового — Рая на місці.

5 хвилин додано до гри.

86 хв. Троссард завдав гарматного удару з-за меж штрафного майданчика — Ортега відбиває.

84 хв. Холанд промазав по м'ячу із вбивчої позиції.

80 хв. "Арсенал" зусиллями Мартінеллі завдав свого першого удару у другій половині.

76 хв. Удар Доку заблоковано.

75 хв. Тотальна перевага МС, проте Городяни не знають, що робити, коли доходять до штрафного майданчика гостей.

65 хв. Гріліш заробив перспективний штрафний.

57 хв. Команди з урахуванням інтенсивного графіка грають у повільному темпі.

47 хв. Ковачич пальнув здалеку — поряд зі штангою.

Другий тайм розпочався.

Перший тайм закінчено. Перерва.

36 хв. "Арсенал" проводить чудові хвилини, футболісти МС не звикли так довго захищатися.

31 хв. Жезус з лінії штрафного пальнув поряд зі штангою.

25 хв. Хаверц врізався у воротаря МС.

16 хв. Аке з метра не зумів переграти Раю у ближньому бою.

10 хв. З навісом Де Брейне впорався Рая.

7 хв. Жезус пробив з меж штрафного майданчика — поруч зі штангою.

4 хв. Захисник "Арсеналу" випередив Холанда, який вже був готовий відкривати рахунок.

2 хв. Холанд упав у чужому штрафному, рефері зафіксував офсайд.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

"Манчестер Сіті" продовжує боротьбу за другий требл поспіль і не має наміру здавати позиції. "Арсенал" у свою чергу спробує перервати гегемонію Городян на внутрішній арені. На цей час Каноніри лідирують у першості, проте їхня перевага над МС та "Ліверпулем" дуже хитка.

Напередодні "Телеграф" повідомляв, де дивитися пряму трансляцію гри "Ман Сіті" — "Арсенал", а також розповідав про букмекерські розклади перед грою. Раніше повідомлялося, що Каноніри вийшли на перше місце у турнірній таблиці АПЛ завдяки нічиїй "Ліверпуля" та МС.