"Боже, прости її недолугу": нардепка Безугла наїхала на українців за фото з пасками, в мережі вже відповіли
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 9244
![Народна депутатка України Мар’яна Безугла](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/6/a3/48336172-9f855347afe077ceb2398272562faa36.png?v=9715_1)
Українці в коментарях відповіли одразу на всі питання депутатки
Чому мобілізований воїн має бачити, як ви пекли паску в себе в тилу у всіх ракурсах, питає у своїх підписників народна депутатка України Мар’яна Безугла, яка кількома днями раніше іронізувала з депутатів, що робили фото зі Столтенбергом у Верховній Раді.
Допис Безугла зробила на своїй сторінці у Facebook. За її словами, подібні світлини дратують військових, які на фронті боронять нашу країну від російських окупантів.
"Деякі люди вважають прийнятним демонструвати паски та домашній затишок у цей час? Чому мобілізований воїн має бачити, як ви пекли паску в себе в тилу у всіх ракурсах? Коли знайомі військові приїжджають в Київ, то часто скаржаться, а ви не…їли? Війна є?", — написала Безугла.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/bc/ef529e1e-581a7dc0a9d9118bc5580bbfbbf6abc4.jpg?v=8078_1)
Заклик депутатки "сховати свої паски" люди сприйняли, скажімо так, прохолодно. Черговий допис Безуглої зібрав просто шквал різних коментарів.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/1b/c41e79bb-bb5a4647701932d839f9b79642df81bf.png?v=8938_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/b6/fdd9c1f7-42e5b44871815ba08e4850e8af29ab6a.png?v=8323_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/ba/e37003b6-0d666b1a3003ef0235a8aa89a0c30bae.png?v=8356_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/ab/dcdfe5a6-8ba210f3dab8c0d6ae43589cdd3f2ab3.png?v=8457_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/4c/a5f97a1a-03ecd449f9b2904e41e78285f9f2d4c8.png?v=8558_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/c5/a4bd2afd-433dd1fffe44947dc08e295ad75a8c56.png?v=8639_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/65/22dd1755-09f5b760671fecdc83197a618cff7653.png?v=8867_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/69/3c1844df-be1adf492991cb03e1c830058244069a.png?v=9835_1)
Нагадаємо, раніше "Телеграф" повідомляв про те, як Мар'яна Безугла вляпалася в гучний скандал через новий законопроєкт, а виправдовуючись, вскочила в ще один.