32110
Збірна України Новина оновлена 27 березня 2024, 00:00
Збірна України. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Україна вийшла на Євро

У вівторок, 26 березня, збірна України з футболу провела найважливіший матч року проти Ісландії у фіналі кваліфікації на чемпіонат Європи-2024. У півфіналі відбору Синьо-жовті впоралися зі збірною Боснії та Герцеговини (2:1), а Вікінги вибили Ізраїль (4:1).

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу Україна — Ісландія. Зустріч проходить у Вроцлаві (Польща) на "Тарчинськи Арені" й завершилася мінімальною перемогою Синьо-жовтих з рахунком 2:1.

Хроніка матчу Україна — Ісландія — 2:1

Матч закінчено!

3 хвилини додано до гри.

88 хв. Таловєров замінив Циганкова.

84 хв. Гол! Мудрик забиває!

82 хв. Й. Гвюдмюндссон з метрів 18-ти пальнув вище воріт.

78 хв. Гвюдмюндссон після обрізки Забарного завдав удару зблизька — Ілля встиг підставити ногу, буде кутовий.

78 хв. Харальдссон завдав гарматний постріл з-за меж штрафного майданчика — повз ворота.

77 хв. Лунін робить сейв після пострілу Торстейнссона здалеку.

74 хв. Миколенко із вбивчої позиції пробив поряд зі штангою.

71 хв. Судаков пробив зі штрафного – кіпер гостей перевів на кутовий.

69 хв. Миколенко заробив перспективний штрафний.

66 хв. Яремчук із гострого кута пальнув у сітку воріт із зовнішнього боку.

64 хв. Зінченко замінив Маліновського.

60 хв. Мудрик пробив із середньої дистанції — повз ворота.

56 хв. Інгасон заробив гірчичник на Яремчуку.

54 хв. Гол! Циганков забиває!

51 хв. Маліновський та Судаков заробили кутовий.

49 хв. Ісландці грамотно збивають темп, тримаючи м'яч на своїй половині поля.

Розпочався другий тайм.

Статистика першого тайму у матчі Україна - Ісландія

Перший тайм закінчено.

2 хвилини додано до 1 тайму.

45 хв. Циганков не зумів замкнути передачу партнера, чи буде удар той воріт.

42 хв. Маліновський вдарив суперника без м'яча – жовта картка.

39 хв. Гол Яремчука скасовано через офсайд (перевірка VAR).

38 хв. Вальдімарссон знову у грі після удару Забарного головою.

37 хв. Вальдімарссон рятує ворота після гарматного удару Судакова.

35 хв. Воротар ісландців упіймав м'яч після хитрого навісу Мудрика.

30 хв. Гол! Альберт Гвюдмюндсон забиває!

28 хв. Затишшя на полі, команди не можуть вивести свого гравця на ударну позицію, багато боротьби у центрі поля.

21 хв. Харальдссон отримав попередження за фол на Судакові.

19 хв. Маліновський пальнув здалеку — поцілив у свого Руслан.

17 хв. Мудрик шкутильгає, поки не зрозуміло чи буде заміна…

15 хв. Миколенко не влучив у ворота із вбивчої позиції.

14 хв. Лунін у грі після гарматного удару Торстейнссона.

9 хв. Обидві збірні активно грають у відборі на чужій половині, українці кілька разів майже віддали м'яч супернику.

5 хв. Ісландці порушили правила в атаці під час подачі зі штрафного.

4 хв. Мудрик феноменально грає у пресингу, відбираючи м'яч та починаючи атаку Синьо-жовтих.

2 хв. Судаков пальнув здалеку — повз ворота.

2 хв. Мудрик увірвався в чужий штрафний майданчик і віддав на Яремчука, Роман забарився і втратив м'яч.

Матч розпочався!

Футболісти збірної України вийшли на розминку.

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

Україна: Лунін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Бражко, Маліновський, Судаков, Мудрик, Циганков, Яремчук

Ісландія: Вальдімарссон, Торарінсон, Пальссон, Інгасон, Й. Гвюдмюндссон, Торстейнссон, А. Гвюдмюндссон, Харальдссон, Гретарссон, Траустасон, А. Гудйонсен

Студія перед грою

Українські й ісландські фанати перед грою:

Україна та Ісландія проведуть 5-очний матч в історії.

Головна команда країни провела традиційну прогулянку у день гри:

Збірна України зіграє у жовтих кольорах:

Вранці у день гри Сергій Ребров визначився із фінальною заявкою на поєдинок проти ісландців.

Заявка збірної України на матч проти Ісландії

Команди підходять до гри у чудовому настрої, обидві збірні практично виконали завдання на сезон, проте до Євро залишився один крок. Гра з Боснією та Герцеговиною показала, що підопічні Сергія Реброва практично нічого не можуть протиставити грамотній обороні суперника, який нижчий за класом. Ісландці також не вражають майстерністю на футбольному полі, проте завдяки характеру цілком можуть видати "матч року" та пройти Україну.

Відеоогляд матчу Боснія та Герцеговина — Україна

Напередодні "Телеграф" повідомляв, де дивитися у прямому ефірі матч Україна — Ісландія. Крім того, букмекери визначили фаворита зустрічі. Зазначимо, переможець протистояння Синьо-жовтих та Вікінгів зіграє на Євро-2024 у групі Е разом із Бельгією, Румунією та Словаччиною.