"Баварія" — "Боруссія" Д: відео голів в матчі Бундесліги

1102
"Баварія" — "Боруссія" Д Новина оновлена 30 березня 2024, 22:05
"Баварія" — "Боруссія" Д. Фото twitter.com/FCBayernEN

Дер-Класікер проходив в Мюнхені

У суботу, 30 березня, мюнхенська "Баварія" у рамках центральної гри 27-го туру чемпіонату Німеччини сезону 2023/24 грала проти дортмундської "Боруссії". Минулого сезону саме ці команди билися за "золото" у Бундеслізі.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу "Баварія" — "Боруссія" Д. Зустріч проходила на "Альянц Арені" й завершилася з рахунком 2:0 на користь "Боруссії" Д.

Хроніка матчу "Баварія" — "Боруссія" Д — 0:2

Матч закінчено.

89 хв. Кейн забиває! Але взяття воріт скасовано через офсайд.

89 хв. Гол! Кейн забиває!

83 хв. Гол! Рюерсон забиває!

81 хв. Ульрайх робить перехоплення у відповідь вже у своєму штрафному.

80 хв. Маєр випереджає Кейна після закидання до штрафного майданчика "Боруссії" Д.

75 хв. Маєр робить суперсейв після пострілу Комана.

68 хв. Хуммельс знову рятує команду, випередивши Кейна після прострілу Комана.

67 хв. Кейн із вбивчої позиції пробив головою — поряд зі штангою.

65 хв. Матсен вийшов на побачення з кіпером господарів, але пробив повз ворота.

57 хв. Санчо влаштував шоу на фланзі, обігравши двох захисників "Баварії", проте прострілити йому так і не дали.

53 хв. Ульрайх рятує після удару Нмеча з близької дистанції.

51 хв. Адеємі пробив із гострого кута — Де Лігт у підкаті вибиває.

50 хв. Девіс пробив з правої — повз ворота.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

3 хвилини додано до 1 тайму.

40 хв. Мюнхенці мають відчутну перевагу, особливо активно господарі грають через правий фланг Кімміха.

34 хв. Сане двічі пробив із середньої дистанції — обидва удари блоковані.

30 хв. Адеємі з кута штрафного майданчика намагався закрутити в далню "дев'ятку" — дуже неточно.

28 хв. Кейн з метрів десяти пальнув вище воріт.

23 хв. Кейн прощає гостей, головою пробивши повз ворота.

19 хв. Лаймер пальнув здалеку — повз ворота.

18 хв. Хуммельс опинився на позиції центрфорварда, захисник у дотик пробив повз ворота з вбивчої позиції.

13 хв. Ульрайх упіймав м'яч після навісу з правого флангу.

10 хв. Гол! Адеємі забиває!

7 хв. Кейн сфолив в атаці у боротьбі на "другому поверсі".

3 хв. Удар Сане з льоту заблоковано, але перед цим боковий свиснув офсайд.

Матч розпочався!

Незадовго до початку зустрічі стали відомі стартові склади команд:

"Баварія": Ульрайх, Лігт, Даєр, Девіс, Кімміх, Горецька, Мусіала, Лаймер, Сане, Мюллер, Кейн

"Боруссія" Д: Маєр-Шаде, Рюерсон, Шлоттербек, Матсен, Хуммельс, Брандт, Джан, Нмеча, Санчо, Фюлькруг, Адеємі

Німецьке дербі цього року не є битвою за "золото", проте поразка однієї з команд погіршить їхню ситуацію в турнірній таблиці. Наприклад, "Баварія" ризикує відпустити "Баєр", що лідирує, у відрив, а "Боруссія" Д може вилетіти з топ-4 команд. Проте класичне німецьке дербі завжди має принциповий характер. До речі, в останніх 11 матчах Джмелі не перемагали баварців, про що й похвалилася пресслужба "Баварії".

Раніше "Телеграф" повідомляв, де переглянути гру "Баварія" — "Боруссія" Д в Україні. Крім того, букмекери визначили фаворита цього протистояння. Нагадаємо, обидва клуби пробилися у чвертьфінал Ліги чемпіонів.