"Залізна Людина з великим серцем": Федишин взяла у Залужного 25 автографів, які розіграють на концертах співачки (фото, відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Виконавиця похвалилась знімками у соцмережі](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/d/16/44cc63f9-2f892e344574af50ec152d2e5284f16d.png?v=4377_1)
Кошти виконавиця направить на потреби Сил оборони
Співачка Ірина Федишин, яка нещодавно показала округлий животик, особисто зустрілась з колишнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Він поставив свій підпис на 25 прапорах України.
Виконавиця розіграє їх на своїх концертах, а кошти передасть на потреби армії. Про це Ірина Федишин написала в Instagram.
"Історична постать — Валерій Залужний. P.s.: перед поїздкою у тур Америкою і Канадою мала честь зустрітися з Залізним генералом. Валерій Залужний побажав успіхів у турі й підписав сувеніри для моїх прихильників за океаном… Залишилася під враженнями від спілкування. Залізна Людина з великим серцем", — написала співачка.
Федишин також розповіла, що ексголовнокомандувач зізнався, що слідкує за її творчістю та навіть назвав її улюбленою співачкою. А ще вони обмінялись подарунками.
![Валерій Залужний і Ірина Федишин](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/c6/7e4f4c8c-632307dc8f4dca45ae53177338d6cc60.jpg?v=4109_1)
![Залужний підписав прапори України](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/a1/b62883bf-18a70ba4f4db4d88b0a842e0e9a54a17.png?v=4160_1)
Ірина Федишин подарувала Залужному футболку зі своїм автографом. Від ексголовнокомандувача вона отримала цікавий презент. Це напис "Заохочувальний погляд сталевого генерала" з особистим підписом Залужного.
Раніше Федишин розповіла, чому українці стали менше донатити. Вона вважає, що у більшості громадян немає можливості робити значні благодійні внески.
"Телеграф" раніше повідомляв, що нещодавно Залужний опублікував нове фото вперше за довгий час. Не виключено, що допис має приховані сенси.