"Атлетіко" — "Інтер": відео голів у матчі Ліги чемпіонів

1111
"Атлетіко" — "Інтер" Новина оновлена 14 березня 2024, 02:02
"Атлетіко" — "Інтер". Фото twitter.com/Atleti

"Атлетіко" взяв реванш у "Інтера"

У середу, 13 березня, між "Атлетіко" та "Інтером" відбулася друга гра у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24. Перша зустріч завершилася мінімальною перемогою італійців з рахунком 1:0.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу "Атлетіко" — "Інтер". Поєдинок пройшов в Мадриді на стадіоні "Метрополітано" й завершився перемогою "Атлетіко" у серіх пенальті.

1:1 — Классен влучає, але в руки Облаку

1:1 — Зоммер відбиває, Сауль не забиває.

1:1 — Облак відбиває удар Санчеса

1:1 — Депай зрівнює рахунок. Такий самий бездоганний удар.

1:0 — Чолханоглу відкриває рахунок шикарним, сильним і потужним ударом.

На нас чекає серія пенальті

Додатковий час завершено

117.Фратеззі та Лаутаро по черзі втратили чудові моменти для того, щоб забити гол.

113.Штрафний для "Інтера" із забійної ситуації, але Чолханоглу б'є вище воріт.

Другий тайм додаткового часу розпочався

Кінець першого екстра-тайму

105.Депай пробив небезпечний штрафний, але влучив у "стінку".

100.Проти Савіча дуже грубо порушив правила Тюрам у середині поля, арбітр Марчінек цього не помітив.

Розпочався додатковий час

Основний час завершено

90+3.Рікельме після шикарного пасу Грізманна пробив вище поперечини. Супермомент!

87.ГОООЛЛЛ! Депай скористався шикарною передачею від Коке і з-під захисника забив гол.

Гол Депая

85.Депай шикарно б'є, але м'яч влучає в штангу. Зоммер тільки очима проводив м'яч.

82.Вихід Дімарко сам на сам із воротарем — Облак на висоті.

81.Небезпечна атака "Атлетіко", але супер-передачі Лаутаро не знаходять логічного продовження.

76.В атаці у відповідь Тюрам б'є із забійної позиції вище воріт.

75.Рікельме дуже небезпечно пройшов флангом і вдарив у площину воріт — м'яч рикошетом від захисника йде на кутовий.

66. Явно зменшили команди у швидкості в другому таймі — обережні і чекають помилок одна від одної.

55.Одна з рідкісних атак "Інтера" в останні хвилини завершується ударом Мхітаряна в "молоко".

51.Шикарний шанс у "Атлетіко" вийти вперед — Грізманн пробив, але Зоммер відбив.

Другий тайм розпочався

Перерва

43. Ще один шикарний момент від Грізманна, але Павар в останню мить вибиває м'яч на кутовий.

38.Грізманн небезпечно подає штрафний, але захисники "Інтера" дивом відбиваються від цієї атаки.

35.Голлл!!! Грізманн моментально зрівнює рахунок і повертає "Атлетіко" в гру.

Гол Грізманна

33.Гол!!! Дімарко завершує комбінацію в чотири дотики від гравців "Інтера". Браво, Федеріко!

Гол Дімарко

28.Небезпечна атака "Атлетіко", в якій Мората завдавав удару із забійної позиції після відмінного пасу Ермосо — Зоммер намертво взяв м'яч

18.Дуже небезпечним вийшов удар Лаутаро після того, як м'яч зрикошетив об Вітселя і влучив у поперечину.

13.Відповідь "Інтера" — Дюмфріс двічі намагався пробити воротаря Облака, обидва рази голкіпер на висоті.

9. "Атлетіко" продовжує стартовий штурм — Ермосо дуже небезпечно подавав із флангу, захисники "Інтера" відбилися.

5.Перший небезпечний момент у "Атлетіко", Ліно небезпечно б'є по воротах — Зоммер переводить м'яч на кутовий.

Матч розпочався

Стартові склади на гру:

Міланський гранд, здобувши домашню перемогу, є фаворитом 2-матчевого протистояння. Однак Матрацники явно не збираються миритися з цим і, напевно, дадуть бій Нерадзуррі. Додамо, що матч "Атлетіко" — "Інтер" буде показано в Україні у прямому ефірі. До речі, букмекери не вірять у вихід іспанців у чвертьфінал єврокубка, віддаючи перевагу італійцям.

Нагадаємо, у чвертьфінал Ліги чемпіонів пробилися 6 команд. "Манчестер Сіті" легко пройшов "Копенгаген", "Реал" не без проблем отримав прийнятний результат проти РБ "Лейпциг". Крім того, ПСЖ вибив з турніру "Реал Сосьєдад", а "Баварія" — "Лаціо". Також "Барселона" розправилася над "Наполі", а "Арсенал" у серії пенальті переграв "Порту". Жеребкування цієї стадії турніру відбудеться 15 березня у Ньйоні.