Боснія та Герцеговина — Україна: відео голів

20468
Збірна України Новина оновлена 22 березня 2024, 00:07
Збірна України. Фото ФК Шахтар

Україна вийшла у фінал кваліфікації

У четвер, 21 березня, збірна України зіграла проти команди Боснії та Герцеговини у рамках матчу стикового раунду кваліфікації на чемпіонат Європи-2024. Обидві команди не зуміли подолати відбір через груповий етап.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу Боснія та Герцеговина — Україна. Поєдинок пройшов у Зениці (Боснія та Герцеговина) на стадіоні "Біліно Поле" та завершився мінімальною перемогою українців з рахунком 2:1.

Онлайн-трансляція матчу Боснія та Герцеговина — Україна — 1:2

Матч закінчено.

90+5 хв. Мудрик зі штрафного пробив повз ворота.

8 хвилин додано до гри.

88 хв. Гол! Довбик забиває.

85 хв. Гол! Яремчук забиває.

82 хв. Лунін упорався з ударом Демировича.

81 хв. Яремчук змінив Бражка.

77 хв. Мудрик пробив здалеку — Шехич відбиває.

73 хв. Буча у штрафному господарів. Удари Мудрика та Миколенка заблоковані.

70 хв. Синьо-жовті контролюють м'яч, але треба атакувати.

63 хв. Українці досі у нокдауні.

56 хв. Гол! Хаджикадунич забиває!

54 хв. Шехич упіймав м'яч після навісу Мудрика з правого флангу.

52 хв. Коноплю вивели на ударну позицію, але Юхим не влучив по м'ячу.

48 хв. Мудрик ледь не вийшов на побачення з кіпером – боснійці вибили м'яч.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

44 хв. Дедич з метрів 16-и пробив повз ворота.

41 хв. Мудрик обіграв двох і пробив здалеку — удар прийшовся у блок.

38 хв. Джеко з гострого кута пальнув вище воріт.

37 хв. Конопля виносить м'яч із воріт після удару головою у виконанні Хаджикадунича.

36 хв. Мудрик помилився в обороні, що призвело до кутового.

32 хв. Бракує останнього пасу українцям. Судаков двічі намагався "розрізати" оборону господарів, поки що невдало.

30 хв. Бражко вигриз м'яч у центрі поля та заробив фол на собі.

26 хв. Газібегович одержав жовту картку за симуляцію.

25 хв. Зінченко потрапив у офсайд під час подачі з кутового…

21 хв. Конопля з льоту пробив дуже неточно.

18 хв. Шехич упіймав м'яч після навісу Мудрика.

16 хв. Матвієнко заробив гірчичник за фол на Демировичу.

10 хв. Судаков відповів ударом із середньої дистанції — вище воріт.

9 хв. Колашинац отримав попередження на Зубкові.

8 хв. Хаджикадунич зі штрафного невдало пробив головою — буде удар від воріт.

7 хв. Мудрик збив Джеко на "бровці".

6 хв. Забарний ідеально зіграв у обороні, заблокувавши у підкаті простріл суперника.

2 хв. Українці активно розпочинають у відборі м'яча, пішли перші фоли на чужій половині.