Олімпіада-2024: результати українців 9 серпня

1911
Олімпійські ігри Новина оновлена 09 серпня 2024, 23:58
Олімпійські ігри. Фото НОК України

Українці продовжують змагатися на Іграх

У п’ятницю, 9 серпня, на Олімпійських іграх у Парижі відбувся 14-й змагальний день. Українці змагалися за медалі у кількох видах.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Олімпіаді в Парижі 9 серпня. Українці цього дня змагалися у стрибках у воду, художній гімнастиці, веслуванні, боротьбі, брейкінгу, сучасному п'ятиборстві та синхронному плаванні.

Результати українців 9 серпня на Олімпіаді-2024

11.00. Стрибки у воду. Вишка 10 м, попередній раунд (ч) — Олексій Середа посів 5-те місце у першому раунді відбору та вийшов у півфінал.

11.00. Художня гімнастика. Групове багатоборство, кваліфікація — Україна кваліфікувалася у фінал із третім результатом.

11:30. Веслувальний спринт. Каное-двійки 500 м, півфінали (ж) — Лузан/Рибачок пробилися до фіналу, який розпочнеться о 13:40. У фіналі українки виграли "срібло".

12:00. Боротьба. Вільна боротьба, 62 кг, 1/8 фіналу (ж) – Ірина Коляденко – Орхон Пуревдорж (Монголія) — 8:7.

13:50 1/4 фіналу (ж) – Ірина Коляденко – Біляна Дудова (Болгарія) — 7:3.

19:55 1/2 фіналу (ж) – Ірина Коляденко – Айсулуу Тинибекова (Киргизія) — 9:2.

Вільна боротьба, 125 кг, 1/8 фіналу (ч) – Олександр Хоцяновський – Гено Петріашвілі (Грузія) — 0:11.

15:30. Художня гімнастика. Особисте багатоборство, фінал — Таїсія Онофрійчук посіла 9 місце.

17:07. Брейкінг. Бі-Герлз — Kate програла у чвертьфіналі, Stefani не вийшла із групи.

18:40. Сучасне п’ятиборство. Особистий залік, півфінал B, фехтування, бонус-раунд (ч) — Олександр Товкай за підсумками ігрового дня став 35-м, Владислав Чекан — 23.

20:30. Синхронне плавання. Дуети, технічна програма — Україна займає 5-е місце після першого дня змагань.

За підсумками 13 ігрових днів українці на Олімпіаді в Парижі зуміли здобути 10 медалей. Першу нагороду Україні принесла шаблістка Ольга Харлан, а другу – стрілець Сергій Куліш. Після цього українські фехтувальники виграли "золото" у команді. Четверту та п’яту нагороду Україні принесли легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, які у секторі для стрибків у висоту зуміли завоювати "золото" та "бронзу" відповідно. Ще одну медаль у легкій атлетиці Синьо-жовтим приніс метальник молота Михайло Кохан. Сьому нагороду виграв гімнаст Ілля Ковтун, який вдало виступив на паралельних брусах. Третю золоту медаль до скарбнички Синьо-жовтих додав боксер Олександр Хижняк. Дев’яту медаль для України завоював борець греко-римського стилю Парвіз Насібов, а десяту – Жан Беленюк.