760
"Зальцбург" — "Динамо" Новина оновлена 28 серпня 2024, 00:02
"Зальцбург" — "Динамо". Фото ФК Динамо (Київ)

Київському клубу потрібна була лише перемога, але цього не сталося

У вівторок, 27 серпня, "Динамо" зіграло поєдинок-відповідь проти австрійського "Зальцбурга" в рамках раунду плей-оф Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2024/25. У першій грі Червоні Бики були сильнішими — 2:0.

"Телеграф" проводив онлайн-трансляцію матчу "Зальцбург" — "Динамо". Зустріч завершилася з рахунком 1:1, до наступного раунду ЛЧ вийшов "Зальцбург", "Динамо" зіграє в Лізі Європи.

"Зальцбург" — "Динамо" — 1:1

Матч закінчено!

5 хвилин додано до гри.

86' — Бущан у грі після прострілу з правого флангу.

81' — Шапаренко із вбивчої позиції пробив поряд зі штангою.

77' — Все йде до того, що ми сьогодні голів більше не побачимо.

68' — Бражко дальнім ударом ледь не влучив у перекладину — трохи вище полетів м'яч.

66' — ​​Шапаренко пробив із меж штрафного майданчика — буде кутовий.

60' — Ярмоленко пробив із гострого кута прямо у захисника.

56' — Бущан далеко виходить із воріт, Капальдо прощає кіпера.

53' — Кияни використовують закидання на Ваната, але це вже не працює.

46' — Капальдо пробив з меж штрафного майданчика — удар блоковано.

Гру відновлено.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+2' — Піхальонок погрожував воротам господарів із вбивчої позиції — Бласвіх відбиває перед собою.

44' — Кабаєв пробив з лінії штрафного майданчика — повз ворота.

35' — Захисники "Динамо" Михавко та Тимчик отримали попередження.

34' — Піхальонок потужно пробив здалеку — вище воріт.

33' — Бущан робить невпевнений сейв після удару-навісу у виконанні суперника.

29' — Гол! Ванат відіграє один м'яч.

25' — Єо знову погрожував воротам Бущана — удар блоковано.

18' — Єо із середньої дистанції завдав удару повз ворота.

12'Гол! Дагім забиває.

11' — Піхальонок потужно пальнув із середньої дистанції — повз ворота.

9' — Кияни пресингують із перших хвилин, австрійці поки що справляються.

5' — Дубінчак пробив у дотик — повз ворота.

2' — Кабаєв не зумів пробитий по воротах після прострілу Тимчика.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

Напередодні "Телеграф" повідомляв, де дивитися матч "Зальцбург" — "Динамо" у прямому ефірі в Україні, а також ділився букмекерськими розкладами перед грою-відповіддю. Зазначимо, переможець 2-матчевої "дуелі" вийде в основний раунд Ліги чемпіонів, а той, хто програє, гратиме на груповому етапі Ліги Європи. Жеребкування ЛЧ та ЛЄ відбудуться 29 та 30 серпня відповідно.

Відеоогляд першого матчу "Динамо" — "Зальцбург"

Нагадаємо, кияни розпочинали єврокубкову кампанію з 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Спочатку Біло-Сині пройшли сербський "Партизан", двічі знищивши принципових суперників. У "домашній" грі було зафіксовано розгром з рахунком 6:2, а гостьова зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь української команди.

У 3-му відбірному раунді ЛЧ кияни пройшли шотландський "Рейнджерс". У першій грі Біло-Сині втратили перемогу на останніх секундах, зігравши внічию з рахунком 1:1, а у другій зустрічі "Динамо" було сильніше — 2:0.