Паралімпіада-2024: результати українців 30 серпня (оновлюється)

Ірина Пойда Новина оновлена 30 серпня 2024, 23:23
Ірина Пойда. Фото facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

Українські пари атлети продовжують виступи на Іграх у Парижі

У п’ятницю, 30 серпня, на Паралімпійських іграх у Парижі відбувся другий змагальний день. Українці боролися за медалі у кількох дисциплінах.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Паралімпіаді в Парижі 30 серпня. Українці цього дня змагалися у бочі, голболі, бадмінтоні, настільному тенісі, плаванні, академічному веслуванні, кульовій стрільбі, волейболі, велотреку, легкій атлетиці та тхеквондо.

Результати українців 30 серпня на Паралімпіаді-2024

9:30. Бадмінтон. Оксана Козина — Манасі Джоші 2:1: клас SL3, груповий етап

10:00. Кульова стрільба. Ірина Щетнік: пневматична гвинтівка, 10 м, стоячи, клас SH1, кваліфікація — українка вийшла у фінал.

10:30. Академічне веслування. Анна Шеремет: одиночки, клас PR1, кваліфікація — вийшла у фінал напряму.

10:30. Плавання. Олександр Комаров: 100 м, вільний стиль, клас S5, кваліфікація — вийшов у фінал.

Не раніше, 10:30. Бадмінтон. Олександр Чирков — Войтек Чез — 2:0: груповий етап, клас SL3

10:39. Плавання. Ірина Пойда: 100 м, вільний стиль, клас S5, кваліфікація — вийшла у фінал.

11:10. Академічне веслування. Роман Полянський: одиночки, клас PR1, кваліфікація — вийшов у фінал напряму.

11:30. Боча. Артем Колінько — Стівен Макгуайр — 1:7: клас ВС4, груповий етап

11:50. Академічне веслування. Анна Айсанова, Ярослав Коюда: мікст парні двійки, клас PR2, кваліфікація — не вийшли у фінал напряму.

12:00. Настільний теніс: Віктор Дідух, Ірина Шинкарьова — Бразилія — ​​3:0: мікст, парний турнір, клас XD17, чвертьфінал

12:02. Плавання. Сергій Кліпперт не вийшов у фінал, Олексій Вірченко пробився у фінал: 100 м, спина, клас S13, кваліфікація

12:15. Кульова стрільба. Олексій Денисюк: пневматичний пістолет, 10 м, клас SH1, кваліфікація — із 11-м результатом не пройшов у фінал.

12:27. Плавання. Збірна України: мікст, естафета 4х50 м, вільний стиль, кваліфікація — вийшла у фінал.

12:30. Академічне веслування. Дар’я Котик, Станіслав Самолюк: мікст парні двійки, клас PR3, кваліфікація — не вийшли у фінал напряму.

12:30. Велотрек. Єгор Дементьєв: гонка з роздільним часом, 1000 м, клас C4-5, кваліфікація — показав 16-й результат та не вийшов у фінал.

12:40. Тхеквондо. Юлія Липецька програла Ірен Мар (Фіджі) — 3:25: до 57 кг, клас K44, 1/8 фіналу

12:45. Кульова стрільба. Жінки: пневматична гвинтівка, 10 м, стоячи, клас SH1, фінал — Ірина Щетнік посіла 4 місце.

13:09. Легка атлетика. Владислав Білий виграв "срібло", Олександр Дорошенко — 4-й: метання списа, клас F38, фінал

13:32. Легка атлетика. Микола Райський, Владислав Загребельний: біг на 100 м, клас T37, кваліфікація — обидва вийшли у фінал.

14:30. Кульова стрільба. Василь Ковальчук став 17-м, Віталій Плакучий із 3-м результатом вийшов у фінал: мікст, пневматична гвинтівка, стоячи, клас SH2, кваліфікація

15:00. Настільний теніс. Марина Литовченко/Ірина Шинкарьова — Бразилія — ​​0:3: парний турнір, клас WD20, чвертьфінал

15:00. Волейбол сидячи. Україна — Іран — 0:3: чоловіки, груповий етап

17:15. Кульова стрільба. Мікст: пневматична гвинтівка, стоячи, клас SH2, фінал — Віталій Плакучий посів 4 місце.

18:00. Боча. Наталія Коненко — Елісон Левін (Канада) — 3:5: груповий етап, клас ВС4

18:30. Голбол. Україна — Японія — 9:8: груповий етап.

18:30. Плавання. Чоловіки: 100 м, вільний стиль, клас S5, фінал — Олександр Комаров виграв "золото"

18:37. Плавання. Жінки: 100 м, вільний стиль, клас S5, фінал — Ірина Пойда виборола "срібло".

19:00. Легка атлетика. Анастасія Москаленко: метання булави, клас F32, фінал — українка посіла 5 місце.

19:33. Плавання. Михайло Сербін посів 7-е місце, Олексій Чуфаров — шосте: 400 м: 400 м, вільний стиль, клас S11, фінал

20:11. Стрільба з лука. Сергій Атаманенко — Петр ван Монтегю (Бельгія) — 139:140: блочний лук, 1/16 фіналу

20:20. Легка атлетика. Чоловіки: біг на 100 м, клас T37, фінал — Микола Райський та Владислав Загребельний посіли 8 та 7 місця відповідно.

20:44. Плавання. Чоловіки: 100 м, спина, клас S13, фінал — Олексій Вірченко став шостим.

20:57. Легка атлетика. Наталія Кобзар: біг на 200 м, клас Т37, фінал — українка виборола "срібло".

21:44. Плавання. Збірна України: мікст, естафета 4х50 м, вільний стиль, фінал — Україна посіла 4 місце.

21:52. Легка атлетика. Микола Жабняк: штовхання ядра, клас F37, фінал — українець посів 8 місце.

Нагадаємо, перше "срібло" збірній України на Паралімпійських іграх-2024 приніс плавець Антон Коль (100 м на спині, S1). Трохи згодом ще одна представниця цього виду спорту Анна Гонтар стала третьою у запливі на 50 м вільним стилем у класі S6. Цього ж дня плавець Олександр Комаров став третім на дистанції 200 м, S5. Ще одну срібну медаль виграла плавчиха Ірина Пойда (200 м вільним стилем, клас S5).