Паралімпіада-2024: результати українців 3 вересня

Паралімпіада-2024 Новина оновлена 03 вересня 2024, 23:44
Паралімпіада-2024. Фото facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

Українські паралімпійці продовжують змагатися у Парижі

У вівторок, 3 вересня, на Паралімпійських іграх у Парижі відбувся шостий медальний день. Українці змагалися за медалі у кількох дисциплінах.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Паралімпіаді в Парижі 3 вересня. Українці цього дня змагалися у настільному тенісі, боччі, кульовій стрільбі, плаванні, легкій атлетиці, стрільбі з лука, волейболі та фехтуванні.

Результати українців 3 вересня на Паралімпіаді-2024

10:30. Паралімпіада-2024. Кульова стрільба. Андрій Дорошенко: стрільба із трьох положень, 50 м, клас SH1, кваліфікація — вийшов у фінал.

10:30. Паралімпіада-2024. Кульова стрільба. Ірина Щетник: стрільба з трьох положень, 50 м, клас SH1, кваліфікація — вийшла у фінал.

10:30. Плавання. Юрій Шенгур, Євген Богодайко, Андрій Трусов: 100 м, спина, клас S7, кваліфікація — усі троє пробилися до фіналу.

10:38. Плавання. Юрій Божинський: 100 м, спина, клас S9, кваліфікація — не пройшов у фінал.

11:15. Плавання. Анна Гонтар: 50 м, батерфляй, клас S6, кваліфікація — пройшла у фінал.

11:21. Плавання. Ярослав Семененко: 50 м, спина, клас S5, кваліфікація — пройшов у фінал.

11:25. Стрільба з лука. Анна-Вікторія Шевченко — Марія Моніка Даса Гусман (Колумбія) — 6:2: олімпійський лук, одиночний турнір, 1/16 фіналу

Анна-Вікторія Шевченко — Селенге Демберел (Монголія) — 2:6: олімпійський лук, одиночний турнір, 1/8 фіналу.

11:30. Плавання. Ірина Пойда: 50 м, спина, клас S5, кваліфікація — пройшла у фінал.

11:45. Настільний теніс. Ірина Шинкарьова — Дженніфер Маркес Парінос (Бразилія) — 3:1: одиночний турнір, клас WS9, 1/8 фіналу

11:51. Плавання. Ангеліна Мальцева: 100 м, вільний стиль, клас S3, кваліфікація — не пройшла у фінал.

12:04. Плавання. Кирило Гаращенко: 200 м, комплексний стиль, клас SM13, кваліфікація — пройшов у фінал.

12:23. Легка атлетика. Микола Райський, Ярослав Окапинський: 400 м, клас Т37, кваліфікація — обидва пройшли у фінал.

12:25. Плавання. Ігор Німченко: 100 м, батерфляй, клас S10, кваліфікація — пройшов у фінал.

12:30. Настільний теніс. Лев Кац — Джошуа Стейсі (Велика Британія) — 1:3: одиночний турнір: клас MS9, 1/8 фіналу

12:30. Настільний теніс: Іван Май — Тал Лейбовіц (США) — 3:0: одиночний турнір, клас MS9, 1/8 фіналу

13:14. Легка атлетика. Оксана Ботурчук (з Микитою Барабановим): 400 м, клас T12, фінал — Оксана Ботурчук виграла "бронзу".

14.00. Фехтування на колісних кріслах: Наталія Морквич — Рут Сільві Морель (Канада) — 15:1: одиночний турнір, шаблі, категорія А, 1/16 фіналу

14:30. Фехтування на колісних кріслах: Дмитро Сероженко — Чжан Цзе (Китай) — 4:15: одиночний турнір, шаблі, категорія Б, 1/16 фіналу

14:30. Фехтування на колісних кріслах: Антон Дацько — Дмитро Кутія (Велика Британія) — 2:15: одиночний турнір, шаблі, категорія Б, 1/16 фіналу

14:30. Бочча. Артем Колінько, Наталія Коненко — Малайзія — 4:5: мікст, пари, груповий етап

14:45. Чоловіки: кульова стрільба, стрільба з трьох положень, 50 м, клас SH1, фінал — Андрій Дорошенко посів 8 місце.

14:50. Фехтування на колісних кріслах: Надія Долох — Олена Федота-Ісаєва — 1:15: одиночний турнір, шаблі, категорія Б, 1/16 фіналу

15:10. Фехтування на колісних кріслах: Артем Манько — Раян Рауселл (Канада) — 15:7: одиночний турнір, шаблі, категорія А, 1/8 фіналу

15:10. Фехтування на колісних кріслах: Андрій Демчук — Ленілсон де Олівейра (Бразилія) — 15:1: одиночний турнір, шаблі, категорія А, 1/8 фіналу

15:30. Фехтування на колісних кріслах: Євгенія Бреус — Амарілья Вереш (Угорщина) — 9:15: одиночний турнір, шаблі, категорія А, 1/8 фіналу

15:30. Фехтування на колісних кріслах: Наталія Морквич — Джемма Колліс-Макканн (Велика Британія) — 15:7: одиночний турнір, шаблі, категорія А, 1/8 фіналу

16:10 Фехтування на колісних кріслах: Олена Федота-Ісаєва — Россана Паскіно (Італія) — 15:8: одиночний турнір, шаблі, категорія Б, 1/4 фіналу

16:30. Фехтування на колісних кріслах: Андрій Демчук — Артем Манько — 14:15: одиночний турнір, шаблі, категорія А, 1/4 фіналу

16:50. Фехтування на колісних кріслах: Наталія Морквич — Ева Андреа Хаймаші (Угорщина) — 14:15: одиночний турнір, шаблі, категорія А, 1/4 фіналу

Не раніше 17:50 — Фехтування на колісних кріслах: Олена Федота-Ісаєва — Сайсуні Яна (Таїланд) — 9:15: одиночний турнір, шаблі, категорія Б, 1/2 фіналу

Не раніше 17:50 — Фехтування на колісних кріслах: Артем Манько — Пірс Гіллівер (Велика Британія) — 14:15: одиночний турнір, шаблі, категорія А, 1/2 фіналу

17:00. Жінки: кульова стрільба, стрільба з трьох положень, 50 м, клас SH1, фінал — Ірина Щетник посіла 6 місце.

18:30. Плавання. Чоловіки: 100 м, спина, клас S7, фінал — Андрій Трусов виграв "золото", Юрій Шенгур — "срібло", Євген Богодайко посів 6 місце.

19:00. Волейбол сидячи. Україна — Бразилія — 1:3: груповий етап

19:05. Плавання. Жінки: 50 м, батерфляй, клас S6, фінал — Анна Гонтар посіла 4 місце.

19:27. Плавання. Чоловіки: 50 м, спина, клас S5, фінал — Ярослав Семененко посів 5 місце.

19:33. Плавання. Жінки: 50 м, спина, клас S5, фінал — Ірина Пойда посіла 8 місце.

19:50. Бочча. Артем Колінько, Наталія Коненко — Колумбія — 3*:3: мікст, пари, груповий етап

19:56. Плавання. Чоловіки: 200 м, комплекс, клас SM11, фінал – Данило Чуфаров завоював срібну медаль, Михайло Сербін – четвертий.

20:00. Легка атлетика. Владислав Загребельний: стрибки у довжину, клас Т37, фінал — Владислав Загребельний посів 6 місце.

20:08. Легка атлетика. Юлія Шуляр: 400 м, клас Т20, фінал — Юлія виграла "золото".

20:04. Легка атлетика. Олександр Яровий, Максим Коваль: штовхання ядра, клас F20, фінал — Олександр Яровий виграв "золото", Максим Коваль — "бронзу".

20:40. Плавання. Чоловіки: 200 м, комплексний стиль, клас SM13, фінал — Кирило Гаращенко посів 4 місце.

21:00. Настільний теніс. Наталія Косміна — Канамі Фурукава (Японія) — 1:3: одиночний турнір, клас WS11, чвертьфінал

21:13. Плавання. Чоловіки: 100 м, батерфляй, клас S10, фінал — Ігор Німченко завоював срібну медаль.

Не раніше, 22:15. Фехтування на колісних кріслах: Андрій Демчук — Едоардо Джордан (Італія) — 8:15: одиночний турнір, шаблі, категорія А, матч за "бронзу".

Не раніше 22:20 — Фехтування на колісних кріслах: Олена Федота-Ісаєва — Ао Ланчжу (Китай) одиночний турнір, шаблі, категорія Б, матч за "бронзу" — Олена Федота-Ісаєва виграла "бронзу".

22:38. Легка атлетика. Наталія Кобзар: 400 м, клас Т37, фінал — Наталія Кобзар здобула "золото".

Нагадаємо, на рахунку збірної України за підсумками 5 ігрових днів 35 нагород на Паралімпійських іграх у Парижі.

Напередодні срібну медаль Україні приніс плавець Андрій Трусов. Крім того, Сергій Паламарчук виграв "бронзу", а Денис Остапченко завоював "золото" в цьому ж запливі, Ілля Яременко та Олексій Вірченко посіли друге та третє місця відповідно у ще одному запливі. У легкій атлетиці у забігу на 100 метрів у класі Т35 Ігор Цвєтов фінішував першим, у секторі для стрибків у довжину Олександр Литвиненко посів третє місце у класі Т36, а Зоя Овсій виграла "бронзу" у метанні диска.