Ліга чемпіонів: результати жеребкування чвертьфіналу

1230
Жеребкування Ліги чемпіонів Новина оновлена 15 березня 2024, 13:35
Жеребкування Ліги чемпіонів. Фото twitter.com/ChampionsLeague

УЄФА провів останнє жеребкування у старому форматі

У п’ятницю, 15 березня, у Ньоні (Швейцарія) відбулося жеребкування чвертьфіналу, півфіналу та фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24. Напередодні визначилися 8 учасників 1/4 фіналу ЛЧ.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію церемонії. За підсумками заходу було сформовано 4 пари чвертьфіналістів.

Результати жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

"Арсенал" — "Баварія"

"Атлетіко" — "Боруссія" Д

"Реал" — "Манчестер Сіті"

ПСЖ — "Барселона"

Результати жеребкування 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

"Атлетіко"/"Боруссія" Д — ПСЖ/"Барселона"

"Арсенал"/"Баварія" — "Реал"/"Манчестер Сіті"

Переможець матчу "Атлетіко"/"Боруссія" Д — ПСЖ/"Барселона" стане номінальним господарем фіналу Ліги чемпіонів.

13:20. Жеребкування завершено.

Починається жеребкування!

Запрошеною зіркою на церемонії став нігерієць Джон Обі Мікел, який перемагав у Лізі чемпіонів у складі "Челсі".

13:00. Почалася церемонія. Глядачам показали нарізки моментів 1/8 фіналу ЛЧ, а також розповіли про правила жеребкування.

• "Реал" (Іспанія)

Клуби з однієї країни, як і ті, хто грав в одній групі, можуть зустрітися один з одним. Крім того, у ході заходу буде сформовано півфінальні пари, а також названо номінального господаря фінальної гри, яка відбудеться в Лондоні на стадіоні "Вемблі" 1 червня.

Розклад матчів Ліги чемпіонів:

• Перші матчі 1/4 фіналу: 9/10 квітня 2024 року
  • Матчі-відповіді 1/4 фіналу: 16/17 квітня
  • Перші матчі 1/2 фіналу: 30 квітня/1 травня
  • Матчі-відповіді 1/2 фіналу: 7/8 травня

Зазначимо, наступного року Ліга чемпіонів змінює формат турніру, через що зміни торкнуться і жеребкування. Тепер долі команд вершитиме комп’ютер.

Нагадаємо, на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" легко пройшов "Копенгаген", "Реал" не без проблем здобув прийнятний результат проти РБ "Лейпциг". Крім того, ПСЖ вибив з турніру "Реал Сосьєдад", а "Баварія" — "Лаціо". Також "Барселона" розправилася з "Наполі", а "Арсенал" у серії пенальті переграв "Порту". "Атлетіко" у матчі-трилері вибив "Інтер", а "Боруссія" Д пройшла ПСВ.